,

AD-Баланс


AD-Баланс – біологічно активний препарат, що складається з натуральних компонентів, який здатний попередити кисневу недостатність. Крім того, допомагає забезпечити гарне харчування. Постачає серцеві м’язи киснем, і звичайно ж зміцнює судинні стінки. Це те, що нам просто необхідно.

323.00грн

AD-Баланс – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

AD-Баланс – препарат нового покоління, призначений для нормалізації судинного тонусу, мікроциркуляції за рахунок поліпшення капілярного кровообігу, клітинного дихання. Його прийом попереджає кисневу недостатність в будь-якій тканині чи органі, забезпечує харчування і постачання киснем серцевого м’яза, зміцнює судинну стінку.

Рекомендується для профілактики і лікування у складі комплексної терапії гіпертонічної хвороби I і II ступеня, вегето-судинної дистонії, реабілітації хворих після інсультів та інфарктів, профілактики людей групи ризику. До групи ризику виникнення гіпертонічної хвороби відносять людей, які мають ожиріння, шкідливі звички, спадкову схильність, підвищений рівень холестерину, вік старше 40 років, а також особи, які постійно відчувають стрес (керівники, педагоги, працівники сфери обслуговування тощо)

Як допоміжний засіб БАД АD-Баланс застосовують при всіх захворюваннях і станах, пов’язаних з порушенням кровообігу і підвищеним артеріальним тиском.

Препарат рекомендований спортсменам і людям з підвищеним фізичним навантаженням для поліпшення постачання м’язової тканини киснем і профілактики гіпертонії, викликаної підвищеними навантаженнями.

Продукт являє собою комплексну біологічно активну добавку. Її компоненти нормалізують всі ланки регуляції артеріального тиску в організмі: як центральні, що знаходяться в головному мозку, так і периферичні, залежні від тонусу судин і тиску крові на їх стінки. Активні компоненти лікарської рослинної сировини не викликають занадто сильного падіння артеріального тиску при прийомі препарату, тому можливе застосування його як профілактичного засобу навіть при нормальному артеріальному тиску.

При регулярному застосуванні АD-баланс сприяє нормалізації функцій нервової системи, володіючи антистресовою і заспокійливою дією. Також продукт має високу антиоксидантну дію, крім того, дозволяє запобігти розвитку атеросклерозу судин, який є однією з причин гіпертонії.

Комплекс АД Баланс на сьогоднішній день не має аналогів на ринку БАД у країнах СНД. Ефективний препарат створений на основі добре зарекомендували себе рослинних екстрактів та інноваційного комплексу Вінітрокс. Фруктові поліфеноли з винограду і яблук, що входять в комплекс, підсилюють вироблення оксиду азоту і таким чином мають судинорозширювальну дію. В результаті Вінітрокс знижує тиск і сприяє поліпшенню кровопостачання органів і м’язової тканини, забезпечуючи їх киснем і харчуванням.

Калій і екстракт хвоща, що входять до АD-баланс, допомагають уникнути непотрібної затримки рідини в тканинах. На цьому тлі прискорюється безпосередня розслаблююча дія магнію на стінки судин, а також екстрактів пустирника і цимицифуги, що усувають надмірне збудження центрів регуляції артеріального тиску, що знаходяться в головному мозку.

Оздоровленню судинного русла і нормалізації його тонусу сприяють екстракти аронії, шоломниці байкальської та гінкго білоба. Аронія цікава тим, що є одним з найсильніших у природі засобів, що нормалізують артеріальний тиск і при цьому надають могутню протизапальну дію всередині судинного русла. Шоломниця і гінкго не тільки стабілізують артеріальний тиск, але і покращують кровотік: гінкго прискорює перекидання крові з артерій у вени, поліпшуючи клітинне дихання, а шлемник нормалізує роботу системи згортання, усуваючи тим самим ризик утворення тромбів.

Антитромботичний ефект характерний і для екстракту верби. Одночасний вплив рутина, дигидрокверцетина і вітаміну Е покращує стан стінок судин, зміцнює їх і одночасно, діючи разом з нікотиновою кислотою, допомагає уникнути підвищення холестерину в крові.

Ефективність препарату доведена клінічно.

Рекомендації щодо застосування: дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 1 місяць. Чи не є ліками.

Рекомендується для профілактики і лікування у складі комплексної терапії гіпертонічної хвороби I і II ступеня, вегето-судинної дистонії, реабілітації хворих після інсультів та інфарктів, профілактики людей групи ризику. До групи ризику виникнення гіпертонічної хвороби відносять людей, які мають ожиріння, шкідливі звички, спадкову схильність, підвищений рівень холестерину, вік старше 40 років, а також особи, які постійно відчувають стрес (керівники, педагоги, працівники сфери обслуговування тощо)

Як допоміжний засіб БАД АD-Баланс застосовують при всіх захворюваннях і станах, пов’язаних з порушенням кровообігу і підвищеним артеріальним тиском. Препарат рекомендований спортсменам і людям з підвищеним фізичним навантаженням для поліпшення постачання м’язової тканини киснем і профілактики гіпертонії, викликаної підвищеними навантаженнями.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, гострі та хронічні захворювання нирок, вагітність і годування грудьми. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 ºС.

СКЛАД:

калію хлорид-63 мг, шоломниці байкальської екстракт-50 мг, екстракт кори верби-50 мг, екстракт трави пустирника-50 мг, екстракт хвоща-41,7 мг, вінітрокс-25 мг, магнію оксид-22,1 мг, екстракт аронії -20 мг, гінкго білоба екстракт-13,4 мг, вітамін В3-7 мг, екстракт клопогін гроновидний (циміцифуга) -5 мг, рутин-2,5 мг, дигідрокверцетин-4,18 мг, вітамін Е-3,33 мг . Допоміжні речовини: лактоза, тальк, діоксид кремнію, кальцію стеарат.

Упаковка 60 капсул.

Ефективність препарату доведена клінічно!

AD-Баланс – приведіть Ваше тиск в норму!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “AD-Баланс”

There are no reviews yet.

X