Алконейтрал – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Алконейтрал – це ефективний, натуральний і безпечний продукт, який сприяє алкогольної детоксикації організму, надає нормалізує, на нервову систему, покращує працездатність і концентрацію уваги.

Алконейтрал є гель, який необхідно розвести в одній склянці води, це допоможе нормалізувати водно-сольовий баланс і усунути зневоднення організму. Позитивний вплив комплексу Алконейтрал на печінку пов’язано з присутністю в продукті вітаміну В5 (кальцію пантотената), який значно покращує ферментативні функції печінки, активність яких значно знижується при алкогольної навантаженні.

Клінічні дослідження біологічно активного комплексу Алконейтрал показали ефективність застосування продукту в разі легкого та середньотяжкого алкогольного абстинентного синдрому. Крім того, гель Алконейтрал отримав рекомендацію для використання при легкому похмілля без супутньої дезінтоксикаційної терапії. Сприяє алкогольної детоксикації організму, надає нормалізує, на нервову систему, покращує працездатність і концентрацію уваги. Ефективний у разі легкого та середньотяжкого алкогольного абстинентного синдрому. Можливо вживання при легкому похмілля без супутньої дезінтоксикаційної терапії. Ефективність доведена клінічно.

Показання:

– алкогольна інтоксикація

– головний біль

– нормалізація роботи нервової системи і розумової працездатності

– підтримка печінки

Рекомендації до застосування, дозування: Алконейтрал рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі – джерела арбутина, глицирризиновой кислоти, дубильних речовин і додаткового джерела гліцину, вітаміну В5, магнію, калію, бурштинової кислоти. Приймати дорослим 1 – 3 порції (30-90 г) в день. Перед застосуванням розчинити вміст пакета в одній склянці води (250мл).

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітним і годуючим жінкам. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Не є ліками.

СГР № 77.99.23.3.У.4620.6.08 від 04.06.2008
ТУ 9197-034-12424308-08 зі зм. №1

СКЛАД:

глюкоза – 3000 мг, калію хлорид – 238 мг, магнію лактат – 195 мг, гліцин – 175 мг, екстракт трави деревію – 100 мг, екстракт шипшини – 100 мг, екстракт кори верби -75 мг, яблучна кислота – 50 мг, лимонна кислота – 50 мг, бурштинова кислота – 40 мг, екстракт трави пустирника – 30 мг, екстракт кореня солодки голої – 25 мг, екстракт листя брусниці – 20 мг, кальцію пантотенат (вітамін В5) – 1,25 мг. Допоміжні речовини: вода, фруктоза кристалічна, натрієва сіль карбоксиметилцелюлози, калію сорбат, натрію бензоат, ароматизатор «Тропік»

Основні терапевтичні ефекти препарату Алконейтрал

Згідно з медичною статистикою, зловживання алкоголем є причиною багатьох захворювань, часто закінчуються летальним результатом, починаючи від цирозу печінки і закінчуючи інсультом. А якщо до цього додати загибель людей в автокатастрофах через п’яного водіння і злочини, що здійснюються в стані алкогольного сп’яніння, то картина буде зовсім сумною. Варто просто нагадати, що у нас в країні до 70% всіх вбивств здійснюються людьми під впливом алкоголю.

Тому боротьба зі зловживанням спиртних напоїв завжди актуальна. Не менш корисні будуть і зусилля, спрямовані на усунення інших побічних явищ, пов’язаних з пияцтвом – наприклад, всім відомого синдрому похмілля. Як правило, після рясного алкогольного застілля напередодні, на наступний день людина відчуває симптоми отруєння організму. Це призводить не тільки до сильного перенапруження організму і збоїв в роботі його внутрішніх органів – похмілля ніколи не гармонує з нормальною професійною діяльністю. Людина, яка зазнає похмільний синдром, не може працювати в звичному ритмі. Тому йому необхідна швидка симптоматична допомога, для надання якої і призначений новий сучасний біокомплекс від компанії Арт Лайф під назвою Алконейтрал.

Алконейтрал є ефективним і безпечним продуктом з природних компонентів, що сприяє алкогольної детоксикації організму і надає нормалізує, на центральну нервову систему. В ході клінічних досліджень відмічено, що вживання Алконейтрала швидко покращує концентрацію уваги і працездатність.

Алконейтрал – це гель, який перед застосуванням потрібно розводити в одній склянці води. За своїм терапевтичним властивостям Алконейтрал має нейтралізує ефект по відношенню до зневоднення організму, також він здатний швидко нормалізувати водно-сольовий баланс. Вплив біокомплексу Алконейтрал на печінку багато в чому пояснюється з присутністю в ньому вітаміну В5 (кальцію пантотената), значно поліпшує ферментативні функції цього органу, що важливо після при алкогольної навантаженні, коли активність печінки сильно знижується.

Терапевтичні властивості Алконейтрала:

  1. Зменшує прояви алкогольного отруєння;
  2. Нормалізує стан нервової системи;
  3. Помітно знижує головний біль;
  4. Нормалізує розумову діяльність;
  5. Прискорює процес виведення метаболітів алкоголю та інших токсичних сполук з організму;
  6. Підтримує роботу печінки.

Коли ще можна застосовувати Алконейтрал?

Биокомплекс Алконейтрал від компанії Арт Лайф рекомендується також застосовувати в якості біологічно активної добавки до повсякденного раціону. Це корисно завдяки наявності в Алконейтрале глицирризиновой кислоти, арбутина, дубильних речовин, гліцину, вітаміну В5, магнію, бурштинової кислоти і калію.

Алконейтрал корисний і при лікування стресових станів – це також доведено клінічно. Завдяки наявності в склад біокомплексу природних компонентів, препарат є повністю безпечним. Вплив екстрактів лікарських рослин і мікроелементів має заспокійливий ефект на центральну нервову систему. Алконейтрал має і певний антисептичний, антибактеріальний, терпкий і протигнильними ефект. Це пояснюється наявністю в складі біокомплексу екстракту шабельника болотного, чорниця і горця пташиного. Завдяки звіробою Алконейтрал надає спазмолітичний ефект на гладку мускулатуру кишечника, кровоносних судин і сечоводів. Флавоноїди в складі Алконейтрала збільшують відтік жовчі, припиняють спазми в кишках, знімають застій жовчі в жовчному міхурі і відновлюють перистальтику.

Алконейтрал – свята без похмілля!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Алконейтрал”

There are no reviews yet.

X