Ангіофорт – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Гіподинамія стала характерною рисою життя, особливо городян, і це відбивається на стані вен і їх функціонуванні. Хронічні захворювання венозної системи можуть привести до втрати працездатності через тривалого періоду лікування і реабілітації. Профілактика варикозу повинна включати збільшення рухової активності, виконання спеціальних вправ, відмова від шкідливих звичок.

Особливу увагу варто звернути на застосування натуральних венотоников, які надають цілеспрямований вплив на причину виникнення захворювання зсередини.

Комплекс нового покоління «Ангіофорт» містить комбінацію біофлавоноїдів (діосміну, гесперидину, кінського каштана), яка перешкоджає розвитку проявів венозної недостатності, а також унікальний запатентований комплекс ViNitrox. Він не тільки знімає втому, але і підвищує стійкість до високих фізичних навантажень, що особливо важливо для людей, які тривалий час працюють в одній позі (сидячи або стоячи). Високотехнологічна форма каркасної таблетки забезпечує повне збереження інгредієнтів, правильний порядок їх вивільнення і пролонгований ефект.

Діосмін є натуральним флавоноїдом цитрусових, діє як тонік для кровообігу нижніх кінцівок, допомагає знизити розтяжність і проникність венозної стінки, перешкоджає розвитку набряків.

Кінський каштан (екстракт) робить позитивний вплив на проникність капілярів, має венотонизирующим дією.

Вінітрокс (Vinitrox) – запатентований комплекс на основі активних фруктових поліфенолів з винограду і яблуні. Підтримує здоровий приплив крові і кровообіг, має протинабрякову ефектом за рахунок нормалізації проникності капілярної стінки і поліпшення лімфатичного відтоку. Підвищує стійкість до високих фізичних навантажень.

Гесперидин, рутин, кверцетин сприяють зміцненню кровоносних судин і підвищують цілісність колагену.

Бромелайн, кора верби (екстракт) знижують рівень запальної реакції, попереджають звуження судин.

Вітаміни Е, С, гінгко білоба (екстракт) володіють антиоксидантними властивостями, підсилюють загальний вплив.

«Ангіофорт» рекомендований людям, які мають схильність до варикозної хвороби нижніх кінцівок і малого тазу (при професійний ризик, зайвій вазі, малорухливому способі життя, куріння, прийом гормонів і ін.)

Свідоцтво про державну реєстрацію №KZ.16.01.97.003.Е.000117.01.16 від 11.01.2016

ТУ 9197-424-12424308-15

Склад:
Діосмін, бромелайн, гесперидин, каштана кінського екстракт, вітамін С (аскорбінова кислота), вінітрокс, верби кори екстракт, рутин, кверцетин, гінкго білоба екстракт, вітамін Е (токоферолу ацетат). Допоміжні речовини: носії: целюлоза мікрокристалічна, натрієва сіль кроскармелози; лактоза (молочний цукор), гуміарабік (загусник), антизлежувач: тальк, кальцію стеарат. Допоміжні речовини: МКЦ, лактоза, гуміарабік (загусник), тальк (агент анслежівающій), натрієва сіль кроскармелози (носій), кальцію стеарат (агент антіслежівающій).

Рекомендації до застосування:
По 1 таблетці 3 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 1-3 місяці, при необхідності курс прийому можна повторити.

Протипоказання:
Не є лікарським засобом. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 22000 і GMP.

Ангіофорт – подаруйте легкість Вашим ніжкам!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ангіофорт”

There are no reviews yet.

X