, ,

АСЕвіт


АСЕвіт – це інноваційний біоактивні комплекс, який поєднує в собі вітаміни: А, С, Е в потрібному добовій кількості для організму. Застосування цих вітамінів здатне комплексно омолодити організм, налагодити функціонально важливі процеси, а також підвищити загальну опірність організму, підготувати його до сприйняття підвищених розумових, психоемоційних та фізичних навантажень.

322.00грн

АСЕвіт – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Вітаміни А, С і Е – це три найпотужніших антиоксиданти. Вони захищають організм від шкідливих впливів зовнішніх і внутрішніх токсинів, запобігають ушкодженню клітинних мембран, тим самим зберігаючи цілісність тканин, а значить, забезпечують правильне функціонування всіх органів. Комплекс АСЕвіт містить збалансовану кількість цих вітамінів.

Комплекс АСЕвіт в потрібній пропорції поєднує в собі вітаміни: А, С, Е. Застосування цих вітамінів здатне не тільки запобігти розвитку оксидативного стресу і пов’язаного з ним каскаду запальних реакцій, але і підвищити загальну опірність організму, підготувати його до сприйняття підвищених розумових, психоемоційних та фізичних навантажень. Вітамін А входить до складу комплексу у вигляді каротиноїдів, провітаміну А, неактивної форми вітаміну – ця особливість дозволяє організму синтезувати з провітаміну таку кількість вітаміну А, яка йому дійсно необхідна. Особливість даного комплексу – відсутність інертних компонентів. Носієм активних речовин у ньому є червоне пальмове масло, що містить комплекс поліненасичених жирних кислот, які не синтезуються організмом людини, але необхідні для здійснення біосинтетичних процесів на рівні клітин. Поєднання вітамінів А і Е з вітаміном С, а також ненасиченими кислотами червоного пальмового масла дає унікальний захисний і оздоровчий ефект, відсуває старіння, активує розумову діяльність, і в цілому, сприяє підвищенню тонусу всіх систем організму.

Показання:

  • профілактика гіповіамінозов
  • профілактика запалень сполучної тканини
  • високі фізичні навантаження (тренування)
  • стан після психоемоційного стресу
  • здоровим людям в якості додаткового джерела вітамінів
  • відновлення після перенесених інфекцій
  • для зміцнення імунітету в період активності вірусних інфекцій

Рекомендації до застосування: рекомендується в якості додаткового джерела вітаміну С, Е, бета каротину. Антиоксидантний комплекс з потенційною дією, покращує стан і якість життя в несприятливих умовах зовнішнього середовища. Рекомендований для профілактики захворювань, що мають оксидантну етіологію, в тому числі, серцево-судинної та суглобово-кісткової систем, обміну речовин.
Ефективність доведена клінічно.

Протипоказання: Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.
Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування: по 1 капсулі в день під час їжі з їжею.

Прийом 1 капсули забезпечує надходження вітаміну С – 70 мг – 100%, вітаміну Е – 15 мг – 100%; бета каротину – 5 мг – 100%; від рекомендованого рівня добового споживання.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.

Не є ліками.

ТУ 9197-186-12424308-06 з ізм.№1

Свідоцтво про державну реєстрацію № RU.77.99.11.003.Е.003849.02.11 від 18.02.2011

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.

СКЛАД:

аскорбінова кислота, токоферолу ацетат, бета каротин. Допоміжні речовини: червоне пальмове масло, аеросил, аскорбіл пальмитат, желатинова капсула.

Відео про АСЕвіт від Арт Лайф

АСЕвіт купуй – повні засіки вітамінів отримуй!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “АСЕвіт”

There are no reviews yet.

X