,

Атеролекс


Атеролекс – це комплекс, який сприяє поліпшенню функціонального стану серцево-судинної системи, знижує вираженість порушень обміну холестерину, знижує в’язкість крові, покращує мікроциркуляцію. Може прийматися у складі комплексної терапії атеросклерозу артерій, а також здоровими людьми з метою профілактики атеросклеротичних та вікових змін судин.

419.00грн

Атеролекс – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Дані наукових досліджень останніх років послужили підставою для створення комплексу Атеролекс, принципової відмінною рисою якого є те, що він діє на первинну ланку в серцево-судинної патології – на обмін гомоцистеїну. Склад біоактивного комплексу Атеролекс дозволяє контролювати процес атеросклерозу в самому його зародку, тобто, може використовуватися на тому етапі, коли немає навіть субклінічних проявів захворювання.

Хвороби серця і судин, пов’язані з атеросклеротичними процесами, продовжують залишатися однією з провідних причин світової захворюваності, інвалідності та смертності. При атеросклерозі стінки артерій ущільнюються, втрачають еластичність, з’являються атеросклеротичні бляшки. В результаті ускладнюється потік крові, що викликає недолік надходить до тканин і органів кисню. Атеросклероз, а також такі патології, як серцева недостатність, гіпертонія і синдром хронічної втоми, мають загальні фактори ризику (стрес, надмірна вага, зловживання алкоголем, неправильне харчування) і загальна ланка в розвитку – порушення обміну гомоцистеїну.

Гомоцистеїн – це проміжний продукт обміну незамінної амінокислоти метіоніну. Метіонін не виробляється нашим організмом, він поступає ззовні з їжею, а потім під впливом вітамінів зазнає перетворення. Гомоцистеїн не “живе” в організмі довго, він має виражену подразнюючу дію, тому або стає знову метіоніном, або перетворюється на цистатіонін. Надалі ці амінокислоти використовуються організмом у власних биосинтетических процесах.

Однак при нестачі факторів, що забезпечують перетворення гомоцистеїну, відбувається його накопичення в організмі. До таких факторів відносять: дефіцит вітамінів В6, В12, фолієвої кислоти, куріння, артеріальна гіпертонія, гіперхолестеринемія, фізичні навантаження, вживання кави й алкоголю.

Чим небезпечне накопичення в організмі гомоцистеїну?

Ця речовина має надзвичайно виражену токсичність і в першу чергу вражає клітини стінок кровоносних судин. Саме ці ділянки мікротравм організм «намагається заштопати» холестерином і продуктами його окислення. Неутилізований гомоцистеїн небезпечний і тим, що він стимулює один з факторів згортання крові, чим призводить до збільшення рівня протромбіну, підвищує в’язкість крові і ризик тромбоутворення. За рахунок підвищується в’язкості збільшується периферичний опір, з’являється ймовірність захворювання гіпертонією. І нарешті, доведено, що підвищення рівня гомоцистеїну в крові спостерігається при синдромі хронічної втоми і депресії.

Показання:

  • Атеросклероз судин будь-якої локалізації
  • Ішемічна хвороба серця
  • Гіпертонічна хвороба
  • Хронічне порушення мозкового кровообігу
  • Реабілітація після травм, інсульту, інфаркту
  • Порушення толерантності до глюкози
  • Порушення обміну холестерину
  • Цукровий діабет

Рекомендації щодо застосування, дозування:

рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі, джерела таурину, ізофлавонів, додаткового джерела калію, магнію, хрому, ліпоєвої кислоти, коензиму Q10, L-карнітину і вітамінів: С, Е, В1, В3, В5, В6, В9, В12. Приймати дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 1 місяць.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітним і годуючим жінкам. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є ліками.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення. Зберігати в сухому, добре провітрюваному і захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 250С.

ТУ 9197-240-12424308-08

Свідоцтво про державну реєстрацію 77.99.23.3.У.5648.7.08 від 07.07.2008
Добровільна сертифікація РСТ

СКЛАД:

1 капсули масою 0,85 г сождержіт: калію хлорид – 333 мг, магнію оксид – 133 мг, таурин – 80 мг, калію оротат – 50 мг, магнію лактат – 48,8 мг, екстракт ізофлавонів сої «збрешу» – 25, L карнітину – 15 мг, аскорбінова кислота (С) – 14 мг, ліпоєва кислота – 6 мг, нікотинова кислота (В3) – 4 мг, коензим Q10 – 3 мг, токоферолу ацетат (Е) – 2 мг, пантотенат кальцію (В5) – 1 мг, піридоксину гідрохлорид (В6) – 0,4 мг, тіаміну мононітрат (В1) – 0,3 мг, хрому пиколинат – 0,08 мг, фолієва кислота (В9) – 0,04 мг, ціанокобаламін (В12) – 0,0006. Допоміжні речовини: лактоза, тальк, кальцію стеарат.

Відео про Атеролекс від Арт Лайф

Атеролекс – формула довголіття ваших сусідів!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Атеролекс”

There are no reviews yet.

X