,

Авірол


Авірол – біоактивний комплекс створений для того, щоб допомогти нашому організму боротися з різного роду загостреннями вірусних та герпетичних інфекцій. Препарат здатний провести профілактику навіть для вірусного гепатиту, мононуклеозу і папилломатозу. Завдяки тому, що препарат повністю з натуральних речовин, ступінь активності та дії його вельми висока. Він не принесе шкоди, а тільки користь.

424.00грн

Авірол – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Компанія Арт Лайф пропонує новий комплекс для оптимального противірусного захисту – Авірол. Головна перевага нового комплексу – рецептура, що поєднує дані останніх наукових розробок про противірусний ефект амінокислоти лізину з досвідом використання імуномодуляторів рослинного походження.

Чому сучасна цивілізація надзвичайно вразлива перед інфекціями? Розвинені системи комунікацій, з одного боку є найбільшим досягненням – пов’язуючи країни і континенти, вони дозволяють швидко опинитися в будь-якій точці земної кулі, але з іншого боку сприяють тому, щоб легко переміщалися збудники інфекцій. Негативну роль відіграють також несприятлива екологія, підвищення радіації, викид в атмосферу хімічних речовин. Під впливом цих факторів віруси стають ще більш агресивними, а ми ще більш беззахисними. Знаючи невтішну статистику, можна зрозуміти наскільки відповідальну роль в нашому організмі виконує імунна система, яка постійно знаходить і знищує потрапивших ззовні чужорідних бактерій і вірусів, і як важливо забезпечувати їй постійну підтримку.

Показання:

  • як ефективний і безпечний засіб профілактики і найважливішого компонента комплексної терапії грипу та гострих респіраторно-вірусних інфекцій, герпесу, хронічного вірусного гепатиту, інфекційного мононуклеозу та папіломатозу;
  • для періодичної чи сезонної підтримки або захисту імунної системи і профілактики імунодефіцитних станів, синдрому хронічної втоми та імунної дисфункції, запальних та інфекційних захворювань, пухлинних процесів.

Рекомендації щодо застосування, дозування: Авірол рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі, додаткового джерела вітамінів С, Е, В1, В6, В9, В12, цинку, джерела флавоноїдів, лізину, гідроксикоричних кислот, що містить кофеїн. Приймати дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 14 днів.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітним і годуючим жінкам. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є ліками.

ТУ 9197-222-12424308-08
Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.9387.11.08 від 01.11.2008.

СКЛАД:

амінокислота L-лізин – 250 мг, ехінацеї екстракт пурпурової сухий – 50 мг, аскорбат натрію – 39,34 мг, шиітаке гриб – 30 мг, зеленого чаю екстракт – 25 мг, екстракт кори верби сухий – 25 мг, цинку цитрат трехводний – 24 мг, кверцетин – 7,5 мг, рутин – 7,5 мг, токоферолу ацетат (Е) – 3,5 мг, тіаміну мононітрат (В1) – 0,15 мг, фолієва кислота (В9) – 0,02 мг, ціанокобаламін (В12) – 0,45 мкг. Допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, кальцію стеарат.

Відео про Авірол від Арт Лайф

Приймай Авірол – забивай вірусам гол!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Авірол”

There are no reviews yet.

X