,

Бі Пі Формула


Бі Пі Формула – унікальний біологічно активний препарат, який завдяки своїм компонентам дозволяє комплексно впливати на серцево-судинну систему. Цей препарат допомагає усунути причини ниркової гіпертензії, гіпертонічної хвороби, атеросклерозу та багатьох інших. Так само показаний при менопаузі.

220.00грн

Бі Пі Формула – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Бі Пі Формула – фітокомплекс для корекції судинного тонусу.

Багатьом рано чи пізно доводиться стикатися з проблемами серцево-судинних захворювань. Гіпертонія. Передменструальний синдром. Відомий синдром Рейна. Ниркова гіпертензія. Це наслідок того, що є певні збої в серцево-судинних органах. А з серцем жартувати не можна. Одна неправильна дія, і для тебе вже грає музика, яку тобі не почути. Хіба це тобі потрібно? НІ! А тому найкраще, що можна зробити, це застосовувати препарат Бі Пі Формула, і таким чином допомогти своєму серцю, працювати стабільно.

Застосування:

  • Атеросклероз;
  • серцево-судинні захворювання;
  • гіпертонічна хвороба;
  • передменструальний синдром;
  • синдром Рейна;
  • наслідки черепно-мозкової травми;
  • ниркова гіпертензія.

Дія: Виникнення гіпертонічної хвороби пов’язане зі стабільним перенапруженням нервової системи. Біоактивний комплекс Бі Пі формула рекомендований для комплексної ефективної профілактики гіпертонічної хвороби та підтримки показників артеріального тиску в нормі, особливо для осіб, які мають схильність до їх підвищення.

Магній в сукупності з активними речовинами плодів глоду бере участь у підтримці роботи серця. Глід виявляє антиаритмічну дію, заспокійливо впливає на центральну нервову систему, допомагає купірувати напади болю при стенокардії. Він активно сприяє зниженню артеріального тиску, розширює периферійні судини. Екстракт гінкго білоба сприяє поліпшенню мікроциркуляції, підсилює відтік венозної крові, за рахунок чого знижується напруга судин головного мозку і здійснюється профілактика підвищення артеріального тиску. Мучниця надає м’який сечогінний ефект, сприятливо діє на водно-сольовий обмін, сприяє виведенню надлишку рідини з організму, що сприятливо позначається на показниках артеріального тиску. Калію хлорид підтримує оптимальне співвідношення калію і натрію в організмі, сприяє виведенню надлишку натрію з сечею. Часник також здатний знижувати артеріальний тиск, крім того, він попереджає агрегацію тромбоцитів і покращує реологічні властивості крові. Рослинні інгредієнти володіють холестеринознижуючою дією, покращують показники ліпідного обміну.

За рахунок дії коферменту Q10 і хрому активуються метаболічні процеси, поліпшується живлення серцевого м’яза, підвищується ефективність використання ним енергії поживних речовин. Вітаміни РР, Е і С забезпечують еластичність і міцність кровоносних судин і нейтралізують вплив вільних радикалів.

Спосіб вживання: Приймати дорослим по 2 капсули 2 рази на день під час їжі.

Прийом капсул 4 (рекомендована доза) забезпечує надходження:

вітаміну С – 50 мг – 70%;
вітаміну Е – 20 мг – 200%;
вітаміну РР – 60 мг – 300%;
магнію – 150 мг – 37%;
хрому – 10 мкг – 20%;
флавоноглікозідов – 5 мг – 33%,
ліпоєвоїкислоти – 10 мг – 33%,
коферменту Q10 – 4 мг – 14% від добової потреби.

Побічні дії і протипоказання: Індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

СКЛАД:

1 капсула масою 0,6 г містить: Магнію оксид 62 мг; Глід (плоди) 50 мг; Калію хлорид 38 мг; Мучниця (лист) 20 мг; Вітамін РР (ніацин) 15 мг; Вітамін С 12,5 мг; Часник сублімований 12 мг; Гінкго білоба (екстракт) 5 мг; Вітамін Е 5 мг; Ліпоєва кислота 2,5 мг; Кофермент Q10 1,0 мг; Хрому пиколинат 0,02 мг.

Арт Лайф – 90 капсул

Свид. про держ. реєстрацію № 77.99.23.3.У.5895.11.04

Декларація про відповідність № РОСС RU.ФМ10.Д00004

Бі Пі Формула – допомога в роботі серцево-судинної системи!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Бі Пі Формула”

There are no reviews yet.

X