,

Венатол


Венатол – біологічно активний комплекс, який зміцнює венозну стінку і поліпшує властивості крові. В основі дії цього комплексу лежить виражена венотонізуюча дія екстракту каштана кінського, а також судиннозміцнюючий ефект комбінації рутина, вітаміну С і глюкозаміну сульфату, а також сприятливий вплив на стінки судин кверцетину і гесперидину. Крім того, глюкозаміну сульфат служить для зміцнення клапанів вен і сприяє профілактиці зворотного потоку крові. Активні речовини екстракту гінкго білоба покращують мікроциркуляцію і знижують ризик виникнення застійних явищ. Крім того, у біокомплекса Венатол спостерігається виражений протизапальний ефект.

337.00грн

Венатол – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Компоненти біоактивного комплексу Венатол зміцнюють венозну стінку і покращують властивості крові.

В основі дії цього комплексу лежить виражена венотонізуюча дія екстракту каштана кінського, судиннозміцнюючий ефект комбінації рутина, вітаміну С і глюкозаміну сульфату, а також сприятливий вплив на стінки судин кверцетину і гесперидину. Крім того, глюкозаміну сульфат – один із структурних компонентів міжклітинної речовини сполучної тканини, він служить для зміцнення клапанів вен і сприяє профілактиці зворотного потоку крові. Активні речовини екстракту гінкго білоба покращують мікроциркуляцію і знижують ризик виникнення застійних явищ. Крім того, у біокомплекса Венатол спостерігається виражений протизапальний ефект, діючі речовини його інгридієнтів благотворно впливають на реологічні властивості крові: знижують її в’язкість і зменшують ризик тромбоутворення.

Біологічно активний комплекс Венатол виготовляється у формі спансули – желатинових оболонок, наповнених сферами, зробленими за унікальною пелетною технологією. Вона полягає в пошаровому нанесенні компонентів рецептури на сферичний твердий носій. Інгредієнти комплексу відокремлені один від одного спеціальним кишковорозчинним покриттям, що дозволяє з’єднати конкуруючі між собою речовини і регулювати їх вивільнення у шлунково-кишковому тракті. Пелети з активними компонентами зібрані в єдиний комплекс у твердій желатинової оболонці. В результаті послідовного всмоктування вмісту спансули досягається максимальне засвоєння корисних речовин комплексу та здійснюється оптимальна підтримка венозного кровотоку і стану вен.

Показання:

  • хронічна венозна недостатність (варикоз)
  • флебіт
  • тромбофлебіт
  • малорухливий спосіб життя

Рекомендації до застосування: Венатол рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі – додаткового джерела вітамінів С, Е, цинку, флавоноїдів. Приймати дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Венатол сприяє поліпшенню функціонування судинної системи, у тому числі при варикозній хворобі і схильності до тромбоутворення. Ефективність доведена клінічно.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Умови зберігання: Зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.

Не є ліками.

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.10647.9.05 від 22.09.2005г.
Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.

СКЛАД:

каштан кінський (екстракт) – 50 мг, рутин – 25 мг, глюкозамін сульфат – 15 мг, вітамін С – 15 мг, екстракт кори верби – 12,5 мг, екстракт гінкго білоба – 10 мг, вітамін Е – 10 мг, цинку сульфат – 10 мг, кремнію оксид – 5 мг, кверцетин – 5 мг, гесперидин – 5 мг, L-глутатіон – 2,5 мг, бромелайн – 1,5 мг.

Венатол – подаруйте легкість Вашим ніжкам!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Венатол”

There are no reviews yet.

X