Гель-смазка для интимной гигиены

Гель-змазка для інтимної гігієни жінок Leave a comment

Гель-змазка для інтимної гігієни жінок

Гель-змазка для інтимної гігієни “Квітка Жінки” (FLEUR-DE-FEMME) від Арт Лайф

«Fleure-de-femme» інтим гель-змазка («Квітка жінки») – для місцевого застосування, розроблена з метою поліпшення якості і гармонії життя: це ефективний засіб не тільки для збільшення почуттів і досягнення оргазму під час близькості, але і поліпшення здоров’я і якості життя, кровообігу і в області малого тазу, відновлення стану слизових і місцевого імунітету, завдяки чому у жінки не відбувається застійних процесів рідини, порушення мікрофлори, кислотного балансу, запалення, які є головними причинами виникнення хронічних гінекологічних та онкологічних захворювань.

Гель-змазка для інтимної гігієни

Актуальність проблеми або чому жінки користуються гель-мастилом для інтимної гігієни?

Дефіцит естрогенів, що виявляється вже до 45 років і посилюється у наступні роки, є причиною різних атрофічних змін в багатьох органах і системах, які розвиваються в тій чи іншій мірі у більшості жінок. З різноманітних гінекологічних захворювань і порушень, що ускладнюють перебіг клімактеричного синдрому, особливе місце займають дистрофічні ураження зовнішніх статевих органів, погіршують самопочуття, якість життя і, часом, сімейну гармонію. Сухість піхви – один з важливих і «неприємних» симптомів клімактеричного синдрому, оскільки товщина і зволоженість епітелію залежить від рівня естрогенів, і зниження їх синтезу і концентрації в крові і чутливих тканинах призводить до витончення, недостатньою зволоженості і сухості слизової оболонки піхви, ослаблення місцевого імунітету, зниження або втрати лібідо, викликає больові відчуття, сексуальну дисгармонію, а в деяких випадках призводить до неможливості статевого життя.

Здорова альтернатива наступаючих змін, або як обійти вік за допомогою інтим гель-змащення Квітка Жінки від Арт Лайф

Інноваційний засіб-гель «Квітка жінки» інтим гель-змазка містить активні компоненти (екстракти цетрариї, ромашки, алое вера, молочна кислота, гідроксіацетілцеллюлоза, пропіленгліколь та ін.), Що забезпечують рівень PH в нормі, це необхідно для підтримки нормальної мікрофлори, надають захисну, протизапальну дію, прискорюють загоєння мікротріщин слизових оболонок і шкіри.

Інтим гель-змазка особливе місце по своєму оздоровчому впливу на організм надає речовина L-аргінін, що також входить до складу гелю. Гель мастило для інтимної гігієни від Арт Лайф відома, що синтез цієї амінокислоти, необхідної в тому числі для синтезу статевих гормонів, з віком (вже після 30-35 років) зменшується, що призводить до різних порушень здоров’я як у жінок, так і у чоловіків . У складі гелю L-аргінін ідеально засвоюється через слизову, діючи як місцево, так і системно: він сприяє профілактиці захворювання жіночої репродуктивної системи, стабілізує менструальний цикл, відсуває раннє настання і згладжує патологічні прояви настав клімаксу, підвищує сексуальність і чутливість жінки. При цьому аргінін покращує кровонаповнення органів малого тазу, підсилює приплив крові в область статевих органів, підвищує їх чутливість, сприяє нормалізації функції бартолінових залоз, що виробляють захисну мастило, що в сумі допомагає відчути більш яскравий оргазм у жінок.

Завдяки бактерицидній та протизапальній дії Фітобіотики (цетрария *, ромашка), відновленню кислотного балансу (молочна кислота, гідроксіацетілцеллюлоза) і стану слизових (алое вера, L-аргінін) поліпшується мікробіоценоз і якісний склад мастила, блокується розмноження мікроорганізмів в піхві, запобігає свербіж, неприємний запах, виділення, поліпшується структура і функціонування слизових оболонок (* про високу антибіотичної активності цетрарии ісландської читайте в розділі «Цетразін»).

Однак гель-змазка «Квітка Жінки» – це не тільки засіб, попереджає або пом’якшувальну вікові дегенеративні зміни, вона створена в першу чергу для інтимної гігієни і підвищення якості сексуального життя у віці. Підтримуючи нормальну мікрофлору слизової піхви, усуваючи сухість слизової оболонки, у тому числі під час інтимної близькості, попереджаючи розвиток запальних захворювань жіночої статевої сфери, прискорюючи загоєння мікротріщин, вона усуває больові відчуття і додає більше чуттєвості і комфорту інтимних стосунків, допомагаючи тим самим зберегти або відновити інтерес жінок до блізості.В складу інтим гель-змазки від Арт Лайф L-аргінін, який сприяє збільшенню сили і тривалості кровонаповнення статевих органів як у чоловіків, так і у жінок, підвищує сексуальну чутливість партнерів і дозволяє довше і яскравіше насолоджуватися один одним .. .

Системний підхід – основа оздоровлення

Основними напрямками підтримки здоров’я жінки, особливо в клімактерії, є ліквідація дефіциту естрогенів, відновлення синтезу та балансу нейромедіаторів і повноцінна корекція гормональних зрушень з метою зниження вираженості клімактеричного синдрому, профілактики обмінних порушень та покращення якості активного життя. Для цього в програми оздоровлення життєво важливо включати фітоестрогени, вітамінно-мінеральні комплекси, антиоксиданти, «гормони (амінокислоти) щастя» та інші натуральні засоби, які надають позитивний ефект на вегето-судинні та нейропсихічні прояви клімактеричного синдрому, запобігають розвитку патології в нервовій, серцево судинної, кісткової, урогенитальной системах, нормалізують обмінно-енергетичні процеси. З цією метою, крім продуктів серії «Формула кохання», періодично необхідно застосовувати такі біокомплекси, як Лецитин, Меморі Райз, Нейростабіл, Діскавері Чарівність, Формула жінки, Кальцімакс, неоколлагена-Артро, Викториа, Токсфайтер та ін. Фахівці Центрів Здоров’я після проведення біоенергетичного тестування складуть Вам індивідуальну програму довгострокового системного оздоровлення, включаючи біокомплекси, здорове харчування, психологічну гармонізацію та ін.

Тим не менше, всі ці його відмовки, виправдання, небажання або зовсім відсутність другої половини не можуть бути вашим виправданням для байдикування – турбота про стан здоров’я – свята справа! Відсутність бажання, оргазму, сексуальна незадоволеність, самотність, нездужання, дискомфорт, сухість, біль – тепер це не про вас, і ви тепер будете отримувати більше радості від життя, бо прочитали цю вельми корисну інформацію і почали застосовувати рекомендації на благо здоров’я, гармонії , благополуччя, на благо себе, коханої …

Склад інтим гель-змащення:

aloe vera, L-arginine, matricaria chamomilla flower extract, lactic acid, methyl paraben, cetraria islandica extract, propylene glycol, hydroxyethylcellulose.

Відео про гель-змазку для інтимної гігієни “Квітка Жінки”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X