,

Ацидобак


Ацидобак – це фітопрепарат від Арт Лайф, який допомагає працювати вже існуючим позитивним «персонажам» і дозволяють їм боротися з лактобациллами, коли організм не може це зробити своїми власними силами. Дуже непросто жити, коли в твоєму організмі бореться кілька тисяч організмів між собою. Саме тому фахівці рекомендують приймати Ацидобак, адже з його допомогою ви не будете відчувати нездужань під час боротьби організму з лактобациллами, а навпаки, компоненти препарату будуть сприятливо впливати на мікрофлору.

210.00

Купить в один клик

Ацидобак – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Біокомплекс Ацидобак зроблено із застосуванням технології мікрокапсулювання і призначений для підтримки природного балансу кишкової мікрофлори.

До складу комплексу Ацидобак входять дружні організму людини молочнокислі бактерії штамів Lactobacillus acidophilus і Lactobacillus Plantarum. Ці різновиди молочнокислих бактерій – бактерії-помічники, які зазвичай знаходяться в здоровому травному тракті. Вони підтримують оптимальний склад внутрішнього середовища організму, необхідної для виживання представників природної флори кишечника. Молочнокислі бактерії беруть участь у травленні, сприяють правильному формуванню калових мас і забезпечують своєчасне спорожнення кишечника, запобігаючи затримку стільця. Представники молочнокислих бактерій формують основу здорового травного тракту, підтримують імунітет людини. Мікрокапсульовані молочнокислі бактерії потрапляють в організм в тонкій, але міцній оболонці, що оберігає їх від контакту з кислим середовищем шлунка і забезпечує їх локалізацію безпосередньо в кишечнику. Мікрокапсули містять ядро ​​з олигосахаридів, які служать їжею для бактерій, що забезпечує їх високу виживаність і приживлюваність в кишковій трубці.

Показання:

  • стан після – антибактеріальної терапії;
  • дисфункції травлення, затримка стільця;
  • знижена кислотність шлункового соку;
  • хронічні захворювання органів травлення;
  • В12 – і фолієводефіцитної анемії;
  • порушення режиму харчування.

Рекомендації щодо застосування: «Ацидобак» рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі – джерела пробіотичних мікроорганізмів (лактобактерій).

Спосіб застосування: 1 капсулі 2-3 рази на день під час їжі.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів БАД. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати при температурі + 4 ° С ± 2ºС в нерозкритій заводській упаковці.

Не є ліками

Термін придатності: 1 рік з дня виготовлення.

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.4913.5.05 від 05.05.2005г.

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.

СКЛАД:

висушені молочнокислі мікроорганізми Lactobacillus plantarum, і Lactobacillus acidophillus- 10 мг.

Ацидобак – здрастуйте, «дружні» бактерії!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ацидобак”

There are no reviews yet.

X