Арголайф – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Арголайф – рідке гігієнічний засіб, являє собою кластери колоїдного срібла, стабілізованого низькомолекулярним полівінілпіролідоном. Це косметичний засіб рекомендується використовувати при дрібних саднах, порізах.

Срібло володіє широким спектром антимікробної активності, проявляє противірусну та протигрибкову дію, не накопичується в організмі, протягом 1-2 тижнів після припинення застосування, не викликаючи алергії і побічних ефектів. Простота і ефективність застосування дозволяють широко використовувати препарати срібла від компанії Артлайф в домашніх умовах і мати їх в домашній аптечці.

На відміну від відомих аналогів – протарголу (колоїдне срібло, стабілізовану протеїном – желатозу) і колларгола (колоїдне срібло, стабілізовану гидролизатом казеїну), Арголайф проявляє своє бактерицидну дію в концентраціях в 10 – 30 разів менше, тобто новий препарат в 10 – 30 разів активніший ніж колларгол і протаргол. На рівень антимікробної активності впливає присутні в розвідних буферних системах аніони. Так сульфід- і хлорид – іони знижують активність серебросодержащих препаратів в 10-100 разів, карбонат- і фосфат-іони збільшують активність дії в 5 10 разів. Тому для розведення препаратів срібла рекомендується використовувати не фізіологічний розчин, а просто питну або дистильовану воду, або слабкі розчини питної соди.

Способи застосування:

– ГРВІ: закапьтвать Арголайф в кожну ніздрю в чистому вигляді або в розведенні 1: 1 з водою по 1-2 краплі З рази в день – 5-7 днів.

– ЛОР захворювання (синусит, гаіморіт, тонзиліт, аденоїди, риніт): санація носоглотки (полоскання протягом дня розчином 2-4 ч.л. Арголайф на склянку води) + турунди з Аргосептом в порожнину носа на 15-30 хв. щодня протягом 7-10 днів.

– Рани, садна, герпетичні висипання, опіки, порізи, укуси комах: місцево обробляти Арголайфом, загоєння прискорюється в 1,5-2 рази.

– Гінекологія: кандидоз (молочниця): спринцювання з Арголайфом в розведенні 1: 5, 1: 6 (на воді або слабкому розчині питної соди) -10 днів. Хронічні запальні захворювання статевої сфери: ванночки з Арголайфом – на 100мл води 10 крапель + 10-15 крапель олії чайного дерева – 10 -15 процедур в 2 фазі менструального циклу. Ерозія шийки матки, вагініти, кольпіти: тампони з Арголайфом (1: 5 з водою) на ніч 10-15 процедур.

– Гастрит, дуоденіт, виразкова хвороба шлунка або ДПК: прийом Арголайф всередину по 1 ч. Л. на склянку води 2 рази на день за 1 годину до їжі – 10 днів. Ефект посилюється із застосуванням узвару Абітель.

– грибкове ураження нігтів: для підвищення ефективності базової терапії (аптечні креми) обробляти уражені нігті Арголайфом 2 рази в день – до 4-6 місяців. Можливий косметичний дефект у вигляді почорніння нігтьової пластинки, зникаючий з часом.

– Юридичний супровід угод (хронічний гнійний кон’юнктивіт, ячмінь, виразка рогівки): Арголайф в розведенні 1: 1 з водою по 1-2 краплі в кожне око до 5 разів на день – 5-10 днів.

– Стоматологія (стоматит, гінгівіт): примочки на ясна з Арголайфом (1: 1 з водою) 1-2 рази на день, протягом 10-15 днів.

– Косметологія. Срібло стимулює відновлювальні та обмінні процеси в шкірі, підвищує тонус, покращує мікроциркуляцію, стимулює місцевий імунітет. В цілому досягається оздоровлюючий і омолоджуючий ефекти.

Обсяг: 10 мл

ТУ 9158-098-12424308-03

Протипоказання: при підвищеній індивідуальній непереносимості до препаратів срібла.

Термін придатності: 12 місяців з дня виготовлення.

СКЛАД:

Срібла сульфат, полівінілпіролідон, вода демінералізована.
———————————————–
Argentum Sulfate, PVP, аqua.

Арголайф – універсальне рішення для багатьох проблем!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Арголайф”

There are no reviews yet.

X