, , , ,

Артемизин-М


Артемизин-М – це ефективний, натуральний і безпечний фітопрепарат. Володіє достатнім протипаразитарною ефектом, сприяє поліпшенню функціонального стану ШКТ. Також рекомендується як загальнозміцнюючий і очищаючого продукту; покращує обмінні процеси, має протизапальну дію.

363.00

Купить в один клик

Артемизин-М – опис, ціна, відгуки | Артлайф

Так полюбився партнерам Артемизин знову з нами, тепер з маркуванням «М». Він зазнав істотних змін у своєму складі в порівнянні з колишнім комплексом Артемізін- S. До складу нового артемізіна-М з протипаразитарних компонентів не входить тільки полин, заборонена законодавчо. До його складу раніше включені екстракт гвоздики, квітки пижма, що володіють, як і зазначено, протипаразитарною ефектом. Підсилюють протипаразитарний ефект знову включені компоненти: ефірна олія часнику, лист волоського горіха, екстракт лисичок, з доведеною протипаразитарної активністю входить до нього хіноманнозу.

 

Переваги артемізіна-М:
1) Збільшений вміст основоположних активних компонентів
2) Підібрано більш ефективні комбінації антигельмінтних компонентів
3) Новий компонент – екстракт Андрографіс робить згубний вплив на патогенну та умовно патогенну мікрофлору (бактерії, віруси, гриби)
4) Введено до складу комплекс висококонцентрованих СО2-екстрактів
5) Підвищена безпека, тому СО2-екстракти, ефірні олії і рослинне сировину у складі – це 100% натуральні компоненти
6) Нові технології виготовлення БАД дозволяють забезпечити адресну доставку активних речовин, а також забезпечити контроль над процесом дегельмінтизації і відновлення роботи ШКТ
7) Нова форма активних речовин, ефективно впливає на паразитів – мікроемульсія. Найдрібніші частинки мікроемульсії, потрапляючи в кишечник людини, звільняються від оболонки. Маючи дуже малий розмір, вони здатні заповнювати весь простір кишечника і легко проникати через кутикулу паразитів або через оболонку яйця гельмінтів.
8) Мікрокапсулювання СО2-екстрактів і ефірних масел дозволяє внести в таблетку фізично не сумісні з цією лікарською формою речовини.
9) Ядро таблетки містить особливі фармацевтичні допоміжні речовини, які забезпечують рівномірне і пролонговане вивільнення діючих компонентів
10) Спеціальна схема прийому препарату і дозування гарантують постійне надходження активних речовин і рівномірне заповнення кишечника по всій довжині
11) кишковорозчинними покриття таблетки зберігає її цілісність у кислому середовищі шлунка і запобігає подразнюючу дію активних речовин на слизову оболонку шлунка
Артемизин-М – це ефективний, натуральний і безпечний фітопрепарат. Володіє достатнім протипаразитарною ефектом, сприяє поліпшенню функціонального стану ШКТ. Також рекомендується як загальнозміцнюючий і очищаючого продукту; покращує обмінні процеси, має протизапальну дію.
Показання до застосування:

Профілактика інвазій гельмінтами і найпростішими;
Лікування глистових інвазій круглими і плоскими хробаками, а також протозойними інфекціями;
Допоміжний засіб при комплексному лікуванні гастритів, дискінезії жовчовивідних шляхів, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, холециститів, панкреатитів, гепатитів, порушень функцій шлунково-кишкового тракту. Завдяки сукупній дії квіток пижма, екстракту гвоздики, екстрактів золототисячника, кмину, чебрецю і м’яти перцевої препарат має виражену протипаразитарною, жовчогінну та спазмолітичну і ефектом. Діюча речовина екстракту лисичок – хіноманнозу ефективно знищує всіх гельмінтів, які тільки можуть бути в організмі людини, а також їх яйця. Екстракт листа волоського горіха перешкоджає розмноженню гельмінтів в організмі, а ефірна олія часнику посилює активність імунної системи людини, спрямованої проти гельмінтів.
Екстракт кісточок грейпфрута і лист сени ефективно виводять паразитів і продукти їх життєдіяльності з організму. Екстракт звіробою звичайного сприяє відновленню нормальної перистальтики шлунково-кишкового тракту, має протимікробну, терпкою, протизапальною і тонізуючу дію. Екстракт листя артишоку благотворно впливає на роботу печінки, одночасно стимулюючи утворення і відтік жовчі.

 

Найближчим часом Артемизин-М надійде на склади компанії!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Артемизин-М”

There are no reviews yet.

X