Атеростерол


459.00

Купить в один клик

Атеростерол – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Біологічно активний комплекс Атеростерол – унікальний продукт сучасної науки, який перешкоджає засвоєнню в організмі «шкідливого» холестерину – ліпопротеїдів низької щільності, тим самим сприяючи запобіганню порушення ліпідного обміну, розвитку ожиріння, атеросклерозу, жирового гепатозу, поширеного сьогодні метаболічного синдрому.

При цьому Атеростерол не виводить з організму ліпопротеїди високої щільності – «хороший» холестерин, який сприяє очищенню артерій від склеротичних відкладень, який забирає зі стінок артерій «поганий» холестерин і доставляє його в печінку, де він знищується. Атеростерол може прийматися як при зазначених патологіях, так і в профілактичних цілях здоровими людьми. Ефективність доведена клінічно.

показання:

• Атеросклероз судин будь-якої локалізації
• Ішемічна хвороба серця
• Гіпертонічна хвороба
• Клімактеричний період
• Порушення обміну холестерину

Прийом 1 капсули (рекомендована добова доза) забезпечить надходження:

Найменування                 мг             % от РСП       
фітостероли 310 310*
вітамін Е 2,25 15
бета-каротин 1,0 20

* Що не перевищує верхнього допустимого рівня споживання

Курсове застосування біологічно активного комплексу Атеростерол надає омолоджуючий ефект, підтримує репродуктивну функцію, перешкоджає розвитку метаболічного синдрому, ожиріння, покращує перебіг клімактеричного періоду, сприяє профілактиці найгрізніших сьогодні захворювань серцево-судинної системи – інфаркту міокарда, інсульту.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування грудьми. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення. Зберігати в сухому, добре провітрюваному і захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С.

СКЛАД:

Склад однієї капсули масою 1530 мг: оливкова олія нерафінована, «Вегапур» (рослинні стерини), вітамін Е (токоферолу ацетат), бета-каротин. Допоміжні речовини: антиоксидант «Гріндокс».

Для чого необхідний Атеростерол людині?

Сучасний ритм життя людини включає в себе багато негативних факторів. Це може бути незбалансоване харчування, ожиріння, недостатні фізичні навантаження, нездоровий спосіб життя, хронічні стреси, вживання алкоголю і куріння. Все це врешті-решт призводить до проблем зі здоров’ям – перш за все, збільшується ризик серцево-судинних захворювань через збільшення в організмі холестерину.

Щоб убезпечити свій організм від занадто високого зросту кількості холистерина, компанія Арт Лайф розробила біологічно активний комплекс Атеростерол. Його унікальність полягає в тому, що діє він дуже вибірково. Атеростерол здатний допомогти організму позбавитися від зайвої кількості «шкідливого» холестерину. Це перш за все ліпопротеїди низької щільності, що руйнують обмін ліпідів. Вони також впливають на появу атеросклерозу і зайвої ваги. Але при всьому цьому біокомплекс не знищує з організму «потрібний» холестерин, позитивно впливає на очистку артерій і допомагає доставляти «шкідливий» холестерин в печінку на переробку. Саме завдяки цьому Атеростерол можна впевнено назвати засобом, що запобігає появі багатьох серцево-судинних захворювань, в тому числі інфаркту та інсульту.

Робота препарату полягає в ефективному дії фітостероли на людський організм. Фітостероли не допускають всмоктування холестерину після вживання їжі. Але разом з цим, фітостероли дозволяють зворотне всмоктування вітамінів А і Е, а також тригліцеридів, дуже потрібних в процесі ліпідного обміну. Натуральні жиророзчинні хімічні сполуки Фітостероли незамінні тим, що не допускають абсорбцію харчового холестерину. Їх хімічну будову чимось схоже з холестерином, що на практиці призводить до «підміні» харчового холестерину на фітостероли.

Крім цього, до складу Атеростерола входить речовина бета-каротин, який має характеристики сильного антиоксиданту. Він не допускає раннє старіння і стимулює розщеплення їжі організмом. Інший компомент біокомплексу – Альфа-токоферол підтримує активний стан міокарда, зміцнює тонус і стінки судин.

Вчені з’ясували ще одну характеристику препарату Атеростерол – він здатний продовжити репродуктивний період людини, полегшує період клімаксу, покращує зовнішній вигляд шкіри, протистоїть нервових стресів. Також біологічно активний комплекс Атеростерол не допускає появу жирового гепатозу – дуже поширеного метаболічного процесу. Варто врахувати, що Атеростерол може прийматися не тільки в терапевтичних дозах, але і в цілях профілактики здоровими людьми.

Альфа-токоферол допомагає нормалізації клітин, що успішно уповільнює процес їх старіння. А завдяки здатності зміцнювати стінки судин, він запобігає появі тромбів і розсмоктує вже наявні їх них. Помічені ще деякі здатності Альфа-токоферолу – він позитивно впливає на робочий стан серцевого м’яза; попереджає такі патологічні явища, як герпес і екзема, підвищує працездатність, поліпшує емоційний стан.

Вітамін Е – інший інгредієнт Атеростерола, гальмує вільнорадикальне окислення ліпопротеїдів – це надзвичайно корисно для недопущення появи у людини атеросклерозу і інших захворювань серцево-судинної системи.

Атеростерол – здоров’я вашого серця і судин!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Атеростерол”

There are no reviews yet.

X