,

Цукерки Фруктове асорті


Цукерки Фруктове асорті ідеально доповнять раціон людей, ведучих здоровий спосіб життя і контролюючих масу тіла. Сприяють заповненню дефіциту йоду – мікроелемента, від якого залежить інтенсивність енергетичного обміну, фізичне і психологічне здоров’я.

76.00

Купить в один клик

Цукерки Фруктове асорті – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Цукерки Фруктове асорті – це новий корисний низькокалорійний десерт від компанії Артлайф, який ідеально доповнить раціон людей, ведучих здоровий спосіб життя і контролюючих масу тіла. Рекомендуються в якості додаткового джерела йоду і антиоксидантів.

Йод – мікроелемент, якому належить важливе значення в обміні речовин. Йод входить до складу гормонів щитовидної залози, які відіграють важливу роль у життєдіяльності людини, беруть участь у забезпеченні його енергією, контролюють інтенсивність енергетичного обміну, активно впливають на фізичний і психічний розвиток людини, стан центральної нервової системи.

Селен, вітамін С і вітамін Е – є антиоксидантами, які активно протидіють невидимим ворогам нашого організму – вільним радикалам. Антиоксиданти стимулюють імунну систему, поліпшують еластичність шкіри, сповільнюють процеси старіння.

Селен виконує важливу роль у багатьох процесах життєдіяльності, підвищує активність імунної системи. Важливе значення для організму має взаємодія один з одним селену і йоду. Селен входить до складу ферменту, який необхідний для нормального утворення та обміну йодовмісних гормонів щитовидної залози.

Вітамін С сприяє збільшенню міцності судин, забезпечуючи їх захист від проникнення вірусів і бактерій. Без вітаміну С в організмі не засвоюється залізо.

Вітамін Е – жиророзчинний вітамін-антиоксидант, захищає клітини від негативного впливу вільних радикалів, регулює синтез гемоглобіну – основного транспорту кисню в організмі.

Цукерки «Фруктове асорті» не містять цукрів і продуктів тваринного походження

Харчова цінність: 100 г цукерок 44   цукерки*(22 г) % добової потреби
Вуглеводи 2,0 г 0,44 г
Сорбіт 92,0 г 20,24 г
Органічні кислоти 0,7 г 0,154 г
Вітамін С 95,45 мг 21,0 мг 30
Вітамін Е 13,65 мг 3,0 мг 30
Йод 200 мкг 44 мкг 29,3
Селен 95,5 мкг 21,0 мкг 30,0
Енергетична цінність 230,55 ккал 50,72 кал

* Вживання більше 44 цукерок може викликати послаблюючий ефект

ТУ 9124-273-12424308-09

СКЛАД:

сорбіт, кафос, мальтодекстрин, магнію стеарат, тальк, натуральний ароматизатор ананас, підсолоджувач сукралоза, барвник харчовий (яскраво-червоний, жовтий хіноліновий, зелений сумішевих), вітамінно-мінеральний комплекс: вітаміни С, Е, йод, селен.

Цукерки Фруктове асорті – веселка фруктових смаків і сила антиоксидантів!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Цукерки Фруктове асорті”

There are no reviews yet.

X