Джойнт Флекс – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Біоактивні комплекс Джойнт Флекс призначений для ефективної корекції та відновлення функцій опорно-рухового апарату, а також для профілактики їх порушень.

Основу комплексу становлять глюкозмінсульфат і хондроитинсульфат, природні компоненти хрящового міжклітинної речовини. Поверхні суглобів вистилає хрящова тканина, тому комплекс «Джойнт Флекс» є постачальником природного живильної підтримки для роботи суглобів. Крім цього, глюкозмінсульфат і хондроитинсульфат зменшують біль, покращують рухливість суглобів, а при тривалому прийомі сповільнюють прогресування запального процесу в них. Відновленню функції суглоба сприяє активне протизапальну дію юки, екстракту босвеліі і бромелайну, а також імуномодулюючий ефект екстракту кори південноамериканської ліани Котячий кіготь. В умовах антиоксидантної протекції, здійснюваної екстрактом виноградних зерен і вітаміном С, відбувається скорочення термінів запалення суглобового апарату і зберігається пролонгований захисний ефект від застосування активного комплексу Джойнт Флекс.

Показання:

• порушення функцій опорно-рухового апарату різної етіології: остеохондроз хребта, артрити і артрози, тендовагініти, міозити

• стан після травм

• підвищене фізичне навантаження на опорно-руховий апарат

• захворювання судин і сполучної тканини, в тому числі патологія клапанів серця

• ламкість нігтів, випадання волосся, • знижена еластичність і сухість шкіри

Рекомендації щодо застосування, дозування: Джоінт флекс рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі – додаткового джерела вітаміну С, глюкозаміногліканів. Приймати дорослим по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Прийом трьох таблеток (рекомендована доза) забезпечить надходження вітаміну С – 75 мг – 100%; глюкозамінсульфат – 300мг – 60%; хондроітінсульфата – 75мг – 20% від добової потреби.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів БАД

Не є ліками.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Умови зберігання: Зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.З.У.10805.9.05 від 26.09.2005г.

СКЛАД: глюкозамінсульфат – 100 мг, хондроитинсульфат – 25 мг, кальцію гідроксіаппатіт – 25 мг, вітамін С – 25 мг, екстракт босвелії – 25 мг, юка – 12,5 мг, бромелайн – 7,5 мг, екстракт виноградних зерен – 1, 25 мг, екстракт кори котячого кігтя – 1 мг.

Основні терапевтичні ефекти біокомплексу Джойнт Флекс

Натуральний біологічно активний комплекс Джойнт Флекс призначений для нормалізації процесів обміну в хрящах, сухожиллях, зв’язках і стінках судин. Препарат також має сильну протизапальну, протинабрякову, імунокорегуючої, антиоксидантну і загальнозміцнюючу дію, а при довгому прийомі ще й помітно знижує больовий синдром.

Джойнт Флекс доповнює харчування сполучної тканини, сприяє поліпшенню обмінних процесів в рідині між суглобами, допомагає синтезу колагену і еластину, а також відновленню суглобового хряща.

Фахівці помітили ще одну здатність біокомплексу – Джойнт Флекс ефективно зміцнює стінки судин і нормалізує їх проникність, підвищує еластичність і тонус судин, добре покращує мікроциркуляцію в капілярах. Також препарат покращує стан шкіри, зміцнює волосся, зуби, нігті, слизові оболонки шлунка, кишечника і дихальних шляхів.

Згідно з медичною статистикою, хронічними захворюваннями суглобів страждає приблизно 10-12% від всього населення у всіх вікових групах. У літньому віці на артрит та інші подібні патології в суглобах скаржаться вже більше 80% людей, з них 20% мають гострі клінічні прояви хвороби, які за відсутності кваліфікованого лікування призводять до інвалідності.

Одним з найбільш серйозних захворювань суглобів є остеоартроз. Ця хвороба призводить до патологічного руйнування тканини суглобового хряща, що згодом стає причиною деформації субхондральної кістки і появи розростань крайових остеофитов з ознаками остеопорозу. Причини патології суглобів можуть бути різними: запалення в суглобі після зараження інфекцією, проблеми з розщепленням їжі, реакція імунітету по відношенню до клітин-мішеней.

Звичайне лікування захворювань суглобів, пов’язаних із запаленням і руйнуванням, до останнього часу була спрямована на ліквідацію симптомів хвороби за допомогою анальгетиків, нестероїдних протизапальних ліків і кортикостероїдів. Однак досвід застосування таких препаратів показав не найвищу ефективність: біль тимчасово йшла, але причину захворювання це ніяк не усували. До того ж, багато з цих коштів не так у ж і нешкідливі, як здається на перший погляд. І оскільки хвороба продовжувала прогресувати, біль поверталася з рецидивами, що людину призводило до помітного погіршення якості життя і, як правило, до інвалідності.

Через численні причин, які призводять здорових людей до артрозоартрити і різновидам цього захворювання, вчені компанії Арт Лайф змогли створено сучасний натуральний препарат Джойнт Флекс, який здатний безпосередньо впливати на причини виникнення запальних і дегенеративних явищ в кістках і суглобах. Дія препарату полягає в абсолютно новому підході до лікування хворих на деформуючий остеоартроз. Воно полягає в ліквідації причин артрозу. Це відбувається завдяки придушення зайвої запальної і ферментативної активності хрящової тканини, блокування вільних радикалів з наступним відновленням структури хрящової тканини. Слід зазначити, що терапія пацієнтів, які страждають артрозами, за допомогою препарату Джойнт Флекс є досить ефективною і абсолютно нешкідливою.

Завдяки тому, що в біодобавку Джойнт Флекс включені мукополісахариди (глюкозамінсульфат, хондроитинсульфат), вітамін С і кальцій, вона надзвичайно ефективна при тривалому застосуванні для поліпшення роботи і відновлення тканин суглобів, зв’язок, сухожиль, зміцнення стінок судин. Наприклад, глюкозаміноглікани присутні в нашому організмі (в кістках, хрящах та сполучній тканині), але при артриті їх стає недостатньо. Проблема вирішується заповненням нестачі вживанням біокомплексу Джйонт Флекс. Те ж саме і хондроитинсульфат – це речовина нормалізує ліпідний обмін, знижуючи рівень холестерину в крові, не допускає його окислення і поява атеросклеротичних бляшок. Дефіцит хондроітінсульфата не тільки погіршує стан пацієнта при артриті, але і підвищує також ризик канцерогенезу. З цією проблемою також можна боротися, застосовуючи сучасний біокомплекс Джойн Флекс.

Відео про Джоінт Флекс від Арт Лайф

 

Джойнт Флекс – ваша вірна підтримка по життю!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Джойнт Флекс”

There are no reviews yet.

X