Джойнт Флекс Форте – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Рухатися легко і відчувати повноту життя дозволяє нам здоров’я опорно-рухової системи. У з’єднанні кісток беруть участь хрящова і сполучна тканина, які потребують постійної підтримки, так як характеризуються високими навантаженнями і інтенсивністю обміну речовин. Сьогодні компанія Артлайф представляє вдосконалену формулу для підтримки опорно-рухової системи – біоактивні продукт «Джойнт Флекс Форте» з запатенним комплексом Osteol. Комплекс нового покоління «Джойнт флекс Форте»:

Надає загальнозміцнюючу дію на організм.

Стимулює відновлення хрящової тканини.

Сприяє купіруванню запальних процесів у сполучній тканині і зменшення больового синдрому.

Комплексі «Джойнт Флекс Форте» – це унікальне поєднання компонентів, що реалізують основні потреби сполучної тканини і суглобів в харчуванні, відновлення і захист. Формула для харчування сполучної тканини представлена ​​поєднанням важливих інгредієнтів – глюкозамінсульфат, хондроітінсульфата і комплексу Osteol. Глюкозамін та хондроїтин є природними елементами структури хряща, зміна їх балансу є пусковим механізмом зниження пружності і щільності хряща і однією з причин захворювання суглобів. Додавання комплексу Osteolв суміш глюкозамін / хондроїтин дозволяє збільшити синтез і метаболізм необхідних для хряща структур і макромолекул. Комплекс Osteol – це спеціальні білки, які зв’язуються зі глюканів, забезпечують транспорт поживних речовин до клітин, підвищуючи ефективність і біодоступність хондропротекторов в кілька разів. Osteol включає структурні компоненти сполучної тканини – L-пролін, L-лізин, L-гліцин, з яких як з цеглинок, організм може побудувати хрящову тканину. Пригнічуючи синтез і активність ферментів, що руйнують білки, Osteol зменшує дегенерацію хряща, дозволяючи відновлюватися після пошкодження, та полегшує стан суглоба при патології. Додаткову живильну підтримку надають спеціально підібрані вітаміни і мікроелементи. Вітамін В6 забезпечує метаболізм амінокислот, з яких будуються білки сполучної тканини, покращує всмоктування магнію з шлунково-кишкового тракту і його проникнення в клітини. Мідь бере участь у формуванні колагену і еластину, які є структурними компонентами кісткової і хрящової тканини. Комплекс для захисту сполучної тканини включає в себе антиоксидантний і протизапальний блоки. Антиоксидантний блок будується на ефективному дії вітаміну С і екстракту виноградних кісточок. Поліфенольні речовини в складі екстракту виноградних кісточок мають здатність нейтралізувати ферменти, що руйнують структуру сполучних тканин. В результаті їх дії нормалізується рівень колагену сухожиль, хрящів. Ряд досліджень показали превалювання антиоксидантної дії екстракту виноградних кісточок над ефектами вітамінів Е і β-каротин. Аскорбінова кислота (вітамін С) будучи водорозчинній легко проникає в усі тканини, багато реакції, відбуваються з її участю. Аскорбінова кислота, як кофермент, бере участь в синтезі колагену і гіалуронової кислоти. Рослинні компоненти (верба, юка нитчатая, босвелія, бромелайн) ефективно купируют запалення в суглобах, а також здійснюють профілактику його виникнення. Компоненти підсилюють один одного за допомогою різних механізмів дії, що підвищує ефективність комплексу «Джойнт Флекс Форте».

Склад

Глюкозамін сульфат, хондроїтину сульфат, L-пролін, босвелія екстракт, юки екстракт, L-лізину гідрохлорид, бромелайн, остеол, верби екстракт, L-гліцин, виноградних кісточок екстракт, кальцію аскорбат, вітамін С (аскорбінова кислота), вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид), міді цитрат, вітамін Н (біотин). Допоміжні речовини: носії: мікрокристалічна целюлоза, прімеллоза, гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь, мальтодекстрин; тальк, кальцію стеарат (Анти зліплювачі) титану діоксид (барвник).

Показання до застосування

  • порушення функцій опорно-рухового апарату різної етіології: остеохондроз хребта, артрити і артрози, тендовагініти, міозити
  • стан після травм
  • підвищене фізичне навантаження на опорно-руховий апарат
  • захворювання судин і сполучної тканини, в тому числі патологія клапанів серця
  • ламкість нігтів, випадіння волосся
  • знижена еластичність і сухість шкіри

Рекомендації до застосування

Рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі, джерела вітамінів С, Н, В6, міді, глюкозаміну, хондроітінсульфата, дубильних речовин (танінів).

Спосіб застосування

Дорослим по 1 таблетці 2-3 рази на день.

Протипоказання

індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність і годування грудьми. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

Зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001, ISО 22000 і GMP.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Джойнт Флекс Форте”

There are no reviews yet.

X