, , , ,

Фітосорбовіт


Фітосорбовіт – це натуральний комплекс, який ідеально підійде для м’якого і дуже ефективного очищення організму, а також для відновлення функціональної активності органів травлення після порушень харчування, алергічних реакцій, стресів, алкогольної інтоксикації та інших розладів.

230.00

Купить в один клик

Фітосорбовіт – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Фітосорбовіт – це прекрасний ентеросорбент нового часу, виготовлений на основі цитрусового пектину, клітковини і безлічі лікувальних трав.

Фітосорбовіт – це натуральний комплекс, який може бути застосований з метою м’якого і дуже ефективного очищення організму, а також для відновлення функціональної активності органів травлення після порушень харчування, стресів, алкогольної інтоксикації та інших розладів.

Склад комплексу Фітосорбовіт має рослинне походження і служить джерелом харчових волокон. Харчові волокна (МКЦ, низькоетерифікований пектин полісорбовіт) і сублімований буряк тонізують стінку кишечника і сприяють поліпшенню перистальтики. Вони зв’язують і виводять з організму токсиканти, солі важких металів, радіонукліди. Квітки пижми, плоди шипшини і лист сени, які входять до складу комплексу, надають протизапальну, спазмолітичну і жовчогінну дію. В цілому в результаті прийому комплексу «Фітосорбовіт» забезпечується м’яка корекція порушень перетравлювання і засвоєння їжі. Наявність лактобактерій значно покращує імунітет, підвищує стійкість до різних захворювань. Низькоетерифіковані пектини роблять благотворний вплив на стан функціонального епітелію, що вистилає шлунково-кишковий тракт: вони сприяють його швидкому та ефективному відновленню. Ця властивість лежить в основі вираженого загоювального дії комплексу Фітосорбовіт.

Ефективність ентеросорбентів визначається їх сорбційною ємністю, яка у комплексу Фітосорбові» перевершує аналогічний показник інших сорбентів в 2-2,5 рази. Цей біоактивні комплекс є натуральним і ефективним засобом очищення організму і поліпшення стану слизової оболонки ШКТ.

Показання:

  • в якості елемента дієтичного харчування
  • алкогольна інтоксикація
  • порушення природної мікробної екології кишечнику
  • токсико-алергічні реакції
  • дисфункція органів травного тракту, печінки та підшлункової залози
  • отруєння важкими металами і робота в умовах професійних шкідливих

Рекомендації щодо застосування, дозування: Фітосорбовіт рекомендований в якості біологічно активної добавки – додаткового джерела харчових волокон, флавоноїдів, антрахинонов. Володіє хорошим дезінтоксикаційним ефектом, прискорює відновлення функцій шлунково-кишкового тракту, знижує вираженість проявів алергії. Може застосовуватися в комплексній терапії захворювань, що супроводжуються інтоксикацією або алергічним синдромом. Ефективність доведена клінічно. Приймати дорослим по 2-3 таблетки 3-4 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 2-3 тижні. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Прийом рекомендованої добової дози забезпечує потребу організму в харчових волокнах на 20%.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування груддю. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.

Не є ліками.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.З.У.5781.5.05 від 25.05.2005г.

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP

СКЛАД:

мікрокристалічна целюлоза – 200 мг, полісорбовіт – 166,7 мг, буряк сублімована – 66,67 мг, квітки пижма звичайної – 25 мг, плоди шипшини травневої – 16,67 мг, лист сени – 16,67 мг, лактобактерії (Lactobacillus plantarum штам 8 Р-АЗ) – 8,33 мг.

Відео про Фітосорбовіт від Арт Лайф

Якщо коротенько говорити – пора ФІТОСОРБОВІТ купити!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Фітосорбовіт”

There are no reviews yet.

X