, ,

Фітосорбовіт плюс


Фітосорбовіт плюс – це фітокомплекс зі спазмолітичною дією, спрямований на швидке очищення організму від різного роду інтоксикації, в тому числі, супроводжуючих ураження слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Завдяки лікувальним травам комплекс має виражену антібактеріальну дію.

138.00

Купить в один клик

Фітосорбовіт плюс – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Фітосорбовіт плюс має вузьку спрямованість, ФІТОСОРБОВІТ плюс призначений для очищення кишечника.

Фітосорбовіт плюс створений на основі цитрусового пектину, отриманого з використанням новітніх технологічних особливостей 21 століття. Зміст активних груп речовин у препараті доведено, не багато не мало, до 90%. Маючи високу сорбційну здатність, препарат вміло пов’язує і утримує токсини, шкідливі солі, радіонукліди та інші шкідливі речовини. Багаторічні дослідження показали, що саме пектин цитруса має максимальну здатність зв’язування солей свинцю, важких металів, міді. Шкідливі речовини препаратом знешкоджуються, роблячи безпечним організм.

Показання:

  • в якості продукту для контролю над масою тіла;
  • алкогольна або лікарська інтоксикації;
  • токсико-алергічні реакції;
  • дисфункція органів травного тракту, печінки та підшлункової залози;
  • робота на шкідливому виробництві;
  • профілактика дисбактеріозу;
  • інфекційні захворювання шлунка та кишечника.

Інтоксикації різного роду, що виникають внаслідок харчових та алкогольних отруєнь, після інфекційних захворювань, прийому антибіотиків та інших лікарських засобів, як правило, призводять до гострих проблем травлення. У цих випадках необхідно швидке і ефективне очищення організму.

Полісорбовіт володіє загоюючою дією відносно слизової ШКТ, ефективно зв’язує токсини, радіонукліди та солі важких металів. Висівки дієтичні поряд з микрокристаллічною целюлозою і сублімованим буряком служать додатковим джерелом харчових волокон. Вони стимулюють перистальтику кишечника, позитивно впливають на метаболізм кишкової мікрофлори. Комплекс Фітосорбовіт плюс додатково збагачений рослинними компонентами з протизапальною, антибактеріальною, спазмолітичною, судинорозширювальною, сокогонною і жовчогінною дією (звіробій, володушка, конюшина, шипшина). Лабазник посилює роботу клітин печінки і сприяє їх регенерації. Підтримка печінки сприяє збереженню її функціональної активності. Наявність у складі комплексу лактобактерій дозволяє зберегти природну мікробну екологію в кишечнику, що позитивно впливає на імунітет, посилюючи опірність організму.

Конкурентні переваги:

Комплекс Фітосорбовіт плюс відрізняється не тільки ефективною ентеросорбцією, але і сануючим ефектом відносно шлунково-кишкового тракту;
Відмінною рисою цього ентеросорбенту є те, що він викликає відчуття наповненості ШКТ, формує відчуття ситості, що може бути корисно особам, контролюючим масу тіла.

1 чайна ложка масою 2,75 г містить: висівки дієтичні – 1000 мг, полісорбовіт – 500 мг, мікрокристалічна целюлоза – 500 мг, буряк сублімована – 200 мг, звіробій – 150 мг, володушка – 100 мг, конюшина -100 мг, шипшина ( плоди) – 75 мг, м’ята перцева (лист) – 50 мг, комірник (квітки) – 50 мг, лактобактерій – 25 мг.

Рекомендації щодо застосування, дозування:

Фітосорбовіт плюс рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі, джерела харчових волокон, флавоноїдів, лактобактерій.

Вживати дорослим по 1 чайній ложці вранці під час їди, попередньо розчинивши в 0,5-1 склянці рідини. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Прийом в рекомендованої добової дозі забезпечує потребу організму в харчових волокнах на 14%.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітним і годуючим жінкам. Не поєднувати з прийомом лікарських препаратів. Не є ліками.

Свідоцтво про державну реєстрацію №77.99.23.3.У.2078.3.06 від 10.03.2006 р ТУ 9197-071-12424308-06 ©

Відео про Фітосорбовіт плюс від Арт Лайф

Фітосорбовіт плюс – ось чого чекає ваш кишечник!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Фітосорбовіт плюс”

There are no reviews yet.

X