, , , ,

Формула чоловіка


Формула чоловіка – біологічно активний комплекс, який має протизапальну дію на передміхурову залозу, покращує синтез і баланс чоловічих статевих гормонів, перешкоджає розвитку і прогресуванню аденоми простати, служить для відновлення клітинних структур залозистої тканини, покращує потенцію, підвищує імунітет і загальну працездатність чоловічого організму.

254.00

Купить в один клик

Формула чоловіка – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Біоактивний комплекс Формула чоловіка призначений для своєчасного вирішення специфічних питань чоловічого здоров’я. Його прийом здатний попередити структурно-функціональні зміни передміхурової залози і зниження сексуальної функції.

У суспільній свідомості і, особливо, у самосвідомості самих чоловіків мужність і сексуальна активність – це майже синоніми. Будь-які розлади сексуальної функції, навіть поза зв’язку з репродукцією, викликають безліч психологічних труднощів. Сучасна наука вважає, що в числі основних причин зниження сексуальної функції лежить зниження рівня тестостерону – специфічного гормону чоловічого організму. Разом з тим, навіть чоловіки з нормальним вмістом цього гормону в крові не застраховані від другої важливої ​​причини зниження рівня чоловічого самопочуття – запального процесу в передміхуровій залозі. Він вражає більше 70% чоловіків, незалежно від рівня матеріального благополуччя чи інших факторів.

Склад комплексу Формула чоловіка позитивно впливає на синтез і баланс чоловічих статевих гормонів і ефективно запобігає розвитку застійних явищ в сечостатевій системі.

Екстракти пальми сереноа і Піджеум, що входять до біоактивні комплекс Формула чоловіка здатні зменшувати гіперплазію передміхурової залози, особливо на початковій стадії захворювання. Насіння гарбуза посилюють діурез, сприяють виділенню з організму хлористих солей, позитивно впливають на діяльність сечостатевої системи. Петрушка має сечогінну дію. Активну підтримку чоловічому організму надає оксид цинку, який є джерелом мікроелемента, необхідного для синтезу і підтримки природного рівня чоловічих статевих гормонів. Застосування біоактивного комплексу Формула чоловіка забезпечує активну профілактику порушень в статевій сфері у чоловіків у віці, а також покращує загальну працездатність чоловічого організму.

Показання:

  • зниження рівня чоловічих гормонів
  • простатити, уретрити
  • аденома передміхурової залози
  • еректильна дисфункція
  • зниження загальної працездатності та імунітету

Рекомендації щодо застосування: Формула чоловіка рекомендована в якості біологічно активної добавки до їжі – додаткового джерела цинку, бета-ситостерину. Вживати дорослим по 1 таблетці 2 рази на день під час їжі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Прийом двох таблеток (рекомендована доза) забезпечить надходження цинку – 8,4мг – 56% від добової потреби.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів БАД.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.

Не є ліками

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.9414.8.05 від 16.08.2005р.
ТУ 9197-020-12424308-05
Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.

Склад:

Пальма сереноа (екстракт) 50 мг, Петрушка (лист) 25 мг, Піджеум (екстракт) 20 мг, Гарбуз (насіння) 20 мг, Цинку оксид 5,25 мг

Формула чоловіка – комплекс для вирішення специфічних проблем чоловічого здоров’я!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Формула чоловіка”

There are no reviews yet.

X