, , , , , , , , , , , ,

Глюкосил Норма


Глюкосил – це біологічно активний комплекс призначений для боротьби з проявами цукрового діабету. Його основною функцією є, насамперед, оптимізація кількості глюкози в крові. Так само, Глюкосил значно покращує функції травної системи і підшлункової залози, перешкоджає атеросклеротичним змінам в судинах і піклується про правильний вуглеводно-жировий обмін.

328.00

Купить в один клик

Глюкосил Норма – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Правильний обмін речовин – необхідна умова нормального життя і функціонування всіх органів і систем організму. Цукровий діабет є ендокринно-обмінних захворюванням, що виявляється порушенням вуглеводного та інших видів обміну. При цукровому діабеті, як і метаболічному синдромі, особливо великі навантаження відчуває серцево-судинна система. Небезпека судинних ускладнень полягає в їх поступовому, часто непомітному розвитку. «ГЛЮКОСІЛ Норма» – фітокомплекс нового покоління для підтримки обміну речовин і здоров’я організму в цілому при цукровому діабеті і метаболічному синдромі.

Вхідні в його склад натуральні компоненти підтримують правильний вуглеводно-жировий обмін, надають фізіологічно сприятливу дію на судини, сприяють оптимізації рівня глюкози в крові і позитивно впливають на зниження маси тіла.

Особливістю комплексу «ГЛЮКОСІЛ Норма» є необхідність прийому капсул не менше 3-4 разів на день до або під час їжі. Прийом їжі повинен бути розділений на 4-6 раз в день з рівномірним розподілом вуглеводів.

Біологічна активність комплексу «ГЛЮКОСІЛ Норма» обумовлена ​​комплексним механізмом дії всіх компонентів:

Таурин (незамінна амінокислота) покращує метаболічні процеси в серці, печінці, сітківці очей, інших органах і тканинах. Має антиоксидантну дію. Підвищує чутливість тканин до інсуліну. У наукових дослідженнях було виявлено, що при цукровому діабеті спостерігається серйозний дефіцит таурину.

Екстракт джімнеми є джерелом джімнемовой кислоти, яка позитивно впливає на вуглеводний обмін, сприяє правильній роботі підшлункової залози і зниження рівня цукру в крові.

Екстракт лушпиння квасолі багатий амінокислотами (аргінін і метіонін, тирозином і лізин, триптофан), які важливі для обміну речовин, нормального синтезу білків в організмі і підтримки маси тіла на оптимальному рівні. Входить до його складу глюкінін допомагає регулювати рівень цукру в крові.

Екстракт пагонів чорниці нормалізує обмінні процеси, має антиоксидантну і ангіопротектівним дією.

Бетулін (березовий екстракт) – природне з’єднання, що містяться в березової корі. Рослини синтезують бетулін для захисту від несприятливих факторів зовнішнього середовища. Основна дія бетуліну – профілактика кисневого голодування клітин.

Ліпоєва кислота має потужну антиоксидантну дію і відіграє важливу роль в метаболізмі глюкози.

Вітамін В3 (нікотинамід) запобігає пошкодженню підшлункової залози.

Кверцетин, рутин, вітамін Е, вітамін С зміцнюють стінки судин, поліпшують мікроциркуляцію. Сприяють профілактиці імунодефіцитних станів.

Цинк, марганець, пиколинат хрому сприяють нормалізації вуглеводного і жирового обміну.

Свідоцтво про державну реєстрацію № КZ.16.01.97.003.Е.000046.01.16 від 06.01.2016 р ТУ 9197-407-12424308-14

90 капсул.

Склад
Таурин, чорниці пагонів екстракт, квасолі стулок екстракт, джімнеми екстракт, вітамін С (аскорбінова кислота), березовий екстракт, ліпоєва кислота, токоферолу ацетат, цинку цитрат, кверцетин, рутин, вітамін В3 (нікотинамід), марганцю аспарагинат, хрому пиколинат. Допоміжні речовини: інулін (носій), капсула тверда желатинова, тальк (антизлежувач), кальцію стеарат (антизлежувач).

Рекомендації до застосування

Рекомендується як джерело вітамінів С, Е, В3, цинку, марганцю, хрому, кверцетину, рутину, таурину, бетуліну, ліпоєвої кислоти, дубильних речовин (танінів).

Спосіб застосування

Дорослим по 1 капсулі 4 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 1 місяць, при необхідності курс прийому можна повторити.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність і годування грудьми. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 ºС.

БАД. Чи не є ліками. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно c ISО 22000 і GMP.

Глюкосил Норма – природний комплекс для боротьби з цукровим діабетом!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Глюкосил Норма”

There are no reviews yet.

X