, , , , , , , , , , , ,

Кальцімакс


Кальцімакс – це біологічно активний комплекс, який буде корисний як для лікування, так і для профілактики багатьох захворювань і патологічних станів, таких як остеопороз, переломи, чутливість зубної емалі, ревматоїдний поліартрит і навіть багатьох алергічних захворюваннях. Цей препарат має унікальний збалансований склад найважливіших мінералів і саме тому він гарантовано забезпечить повне засвоєння кальцію при його нестачі в організмі.

214.00грн

Купить в один клик

Кальцімакс – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Біоактивний комплекс Кальцімакс містить кальцій, магній та інші іони, які беруть участь у формуванні кісткової, сполучної і нервової тканин.

Лікарі довгий час призначали кальцій для зміцнення кісток, але останнім часом вчені знаходять все більше підтверджень того, що цей скромний мінерал відіграє також величезну роль в профілактиці таких серйозних захворювань, як, наприклад, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, рак і поліпоз товстого кишечника, рак молочної та підшлункової залози та ін. Дослідження, проведені кілька років тому, показали, що кальцій також пом’якшує негативні прояви передменструального синдрому, захищає від хвороб серця, регулює зв’язки між окремими клітинами, нервами і м’язами …

Кальцій становить основу кісткової тканини, забезпечує м’язове скорочення і передачу імпульсу в нервовій системі, бере участь в активації деяких гормонів, згортанні крові. Магній необхідний для всіх клітин і тканин, бере участь в обміні фосфору, вуглеводів, у процесах скорочення і розслаблення м’язів. Поряд з кальцієм забезпечує міцність кісток. Бор бере участь в обміні кальцію і калію. Марганець необхідний для повноцінного функціонування опорно-рухового апарату та нервової системи. Хром прискорює вуглеводний обмін, сприяє підтримці нормального рівня цукру в крові і забезпечує організму приплив енергії. Діючими речовинами комплексу є біомолекули, що забезпечують збереження структури і функцій кісток (вітамін D), суглобів (хондроітінсульфат) і сполучної тканини (вітамін С), що робить цей біоактивний комплекс незамінним для підтримки всієї опорно-рухової системи.

Показання:

  • системний остеопороз
  • посттравматична реабілітація
  • переломи кінцівок
  • захворювання суглобів (деформуючий остеоартроз, ревматоїдний поліартрит тощо.)
  • остеохондроз
  • алергічні захворювання
  • підвищена проникність і ламкість капілярів
  • шкірні захворювання різної етіології

Рекомендації щодо застосування, дозування: Кальцімакс рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі – додаткового джерела вітамінів і мінеральних речовин. Приймати дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Сприяє активації остеогенезу, прискорює відновлення кістки після травм і переломів, позитивно впливає на процес відновлення прилеглих суглобів. Може застосовуватися здоровими людьми для профілактики дефіциту кальцію.

Спосіб застосування: дорослим по 1капсула 2 рази на день під час їжі.

Прийом двох капсул (рекомендована доза) забезпечить надходження вітаміну С – 120мг – 170%; вітаміну Д3 – 3,2мкг (128МЕ) – 60%; хондроітінсульфата – 132мг – 30%; кремнію – 7мг – 100%; магнію – 120мг – 30%; цинку – 2,4мг – 30%; марганцю – 1,6мг – 30%; бору – 50мкг – 25%; кальцію – 170мг – 20%; хрому – 2мкг – 5% від добової потреби.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Умови зберігання: Зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.

Не є ліками.

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.З.У.5780.11.04 від 11.11.2004

ТУ 9389-038-12424308-04

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.

СКЛАД:

1 капсула Кальцімакс масою 0,75 г. містить: кальцію гідроксіаппатіт-350 мг, магнію оксид-100 мг, хондроітінсульфат-66 мг, вітамін С -60 мг, кремнію оксид-8 мг, цинку оксид-1,5 мг, марганцю сульфат -0,8 мг, бору гліцірат-0,5 мг, хрому пиколинат-8,5 мкг, вітамін Д3-1,6 мкг.

Відео про Кальцімакс від Арт Лайф

Кальцімакс – і Ваш опорно-руховий апарат в нормі!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Кальцімакс”

There are no reviews yet.

X