Клітинний сік Чаги з Обліпихою і прополісом


572.00

Купить в один клик

Клітинний сік Чаги з Обліпихою і прополісом | Арт Лайф

«Сік чаги клітинний» – унікальний продукт з сибірської тайги, приготований за особливою UTM-технології. UTM-технологія, розроблена в компанії Артлайф, дозволяє отримати корисні речовини з самого «серця» клітини: активні полісахаридні комплекси; похідні Лупана: бетулін, птерінов, бетулінову кислоти; трітерпени; органічні гуміноподобние кислоти. Це забезпечує продукту виражену загальнозміцнюючу дію, яке проявляється в мобілізації захисних сил організму, підтримки імунітету, збільшення антиоксидантного потенціалу, сприятливо впливає на обмін речовин.

УЛЬТРАЗВУКОВА трансмембранної ТЕХНОЛОГІЯ

UTM-технологія – це метод, заснований на впливі енергії ультразвуку на структури рослинної клітини, що дозволяє вивільнити найцінніші і корисні речовини з неї. Основна відмінність соку губки від звичайних екстрактів полягає в тому, що в клітинному соку губки присутній весь вміст клітин губки, а не просто витяжка з неї.

ПЕРЕВАГИ КЛІТИННОГО СОКА ЧАГИ:

Унікальна UTM-технологія дозволяє зберегти життєво важливі речовини, що містяться в клітці, в первозданному вигляді.
Компоненти клітинного соку містяться в максимально биодоступной для організму формі.
5 літрів готового напою можна приготувати з однієї упаковки, якій достатньо на 30 днів застосування.
Чага, зібрана в сибірській тайзі містить унікальний спектр життєво важливих з’єднань в високих концентраціях. Її багатющий складу обумовлений суворими умовами виживання і чистотою тайгового повітря. В умовах жорсткого клімату рослинам властиво накопичувати велику кількість захисних факторів, які позитивно впливають на здоров’я людини.
У вихідній сировині строго контролюється вміст біологічно активних компонентів, що підтверджує акредитована лабораторія компанії, яка застосовує сучасні методи досліджень і обладнання.
Відсутність шкідливих речовин, таких як радіонукліди, токсичні речовини і важкі метали, підтверджує посвідчення якості безпеки продукту.
«Сік Чаги клітинний» з обліпихою і прополісом, арт. 8814

Компоненти соку чаги в поєднанні з соком обліпихи і екстрактом прополісу благотворно впливають на діяльність шлунково-кишкового тракту, активізуючи процеси природної регенерації.

Склад:

сік чаги клітинний, сік обліпихи, екстракт прополісу, сорбат калію.

Рекомендації до застосування:

15 мл (3 мірні ложки) розвести в 150 мл води. Можна додати мед за смаком. Інтенсивність смаку залежить від кількості доданої води.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітним і годуючим жінкам.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Клітинний сік Чаги з Обліпихою і прополісом”

There are no reviews yet.

X