, , , ,

Клітинний сік Чаги з соком Березового листа і Глоду


572.00

Купить в один клик

Клітинний сік Чаги з соком Березового листа і Глоду | Арт Лайф

«Сік чаги клітинний» – унікальний продукт з сибірської тайги, приготований за особливою UTM-технології. UTM-технологія, розроблена в компанії Артлайф, дозволяє отримати корисні речовини з самого «серця» клітини: активні полісахаридні комплекси; похідні Лупана: бетулін, птерінов, бетулінову кислоти; трітерпени; органічні гуміноподобние кислоти. Це забезпечує продукту виражену загальнозміцнюючу дію, яке проявляється в мобілізації захисних сил організму, підтримки імунітету, збільшення антиоксидантного потенціалу, сприятливо впливає на обмін речовин.

УЛЬТРАЗВУКОВА трансмембранної ТЕХНОЛОГІЯ

UTM-технологія – це метод, заснований на впливі енергії ультразвуку на структури рослинної клітини, що дозволяє вивільнити найцінніші і корисні речовини з неї. Основна відмінність соку губки від звичайних екстрактів полягає в тому, що в клітинному соку губки присутній весь вміст клітин губки, а не просто витяжка з неї.

ПЕРЕВАГИ КЛІТИННОГО СОКА ЧАГИ:

 

  • Унікальна UTM-технологія дозволяє зберегти життєво важливі речовини, що містяться в клітці, в первозданному вигляді.
  • Компоненти клітинного соку містяться в максимально биодоступной для організму формі.
  • 5 літрів готового напою можна приготувати з однієї упаковки, якій достатньо на 30 днів застосування.
  • Чага, зібрана в сибірській тайзі містить унікальний спектр життєво важливих з’єднань в високих концентраціях. Її багатющий складу обумовлений суворими умовами виживання і чистотою тайгового повітря. В умовах жорсткого клімату рослинам властиво накопичувати велику кількість захисних факторів, які позитивно впливають на здоров’я людини.
  • У вихідній сировині строго контролюється вміст біологічно активних компонентів, що підтверджує акредитована лабораторія компанії, яка застосовує сучасні методи досліджень і обладнання.
  • Відсутність шкідливих речовин, таких як радіонукліди, токсичні речовини і важкі метали, підтверджує посвідчення якості безпеки продукту.

«Сік чаги клітинний» з клітинним соком березового листа і глодом, арт. 8813

Корисні властивості чаги посилені клітинним соком березового листа і глоду. Даний склад містить речовини, які надають фізіологічно сприятливу дію на стан серцево-судинної і нервової систем і мають антиоксидантну і адаптогенну дію.

Склад:

сік губки клітинний, сік березового листа клітинний, сік глоду, сорбат калію.

Рекомендації до застосування:

15 мл (3 мірні ложки) розвести в 150 мл води. Можна додати мед за смаком. Інтенсивність смаку залежить від кількості доданої води.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітним і годуючим жінкам.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Клітинний сік Чаги з соком Березового листа і Глоду”

There are no reviews yet.

X