, , , , , , , , , ,

Лецитін


Лецетін – це біологічно активний комплекс, що складається з фосфоліпідів – найважливіших джерел енергії для мозку. Блаодаря цих речовин мозок може нормально функціонувати. При нестачі лецитину погіршується пам’ять, загальний стан людини, наростає дратівливість. Так само лецитин відіграє важливу роль в обмінному процесі жирів.

139.00

Купить в один клик

Лецитін – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Лецитін – це суміш найважливіших фосфоліпідів (холін, інозитол), необхідних для кожної клітини людського організму. Ці фосфоліпіди є будівельним матеріалом для клітинних мембран.

Лецитін є основною живильною речовиною для нервів, складаючи 17% периферичної нервової системи і 30% маси мозку. Його брак призводить до нервової дратівливості, втоми, погіршення пам’яті та уваги. Недолік лецитину в дитячому раціоні, який часто спостерігається при штучному вигодовуванні, може викликати уповільнення формування центральної нервової системи, затримку розвитку мови.

Лецитін необхідний для нормального функціонування печінки: він нормалізує консистенцію жовчі, сприяє транспорту жирів з печінкових клітин. Без Лецитіну неможливий правильний обмін жирів. Він прискорює окислювальні процеси в клітинах організму. У складі вітамінів групи В він бере участь в реакціях енергетичного обміну. Цей комплекс фосфоліпідів покращує стан серцево-судинної системи, сприяє засвоєнню вітамінів А, D, Е і К, підвищує опірність організму до дії токсичних речовин, стимулює жовчовиділення і утворення еритроцитів і гемоглобіну.

Показання:

  • функціональні порушення нервової системи
  • інфекційні захворювання нервової системи
  • розсіяний склероз, хвороба Альцгеймера
  • серцево-судинні захворювання, атеросклероз
  • порушення ліпідного обміну, ожиріння
  • хронічні і гострі гепатити
  • системні шкірні захворювання (псоріаз, нейродерміт)

Рекомендації до застосування: Лецитін рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі – додаткового джерела фосфоліпідів.

Спосіб застосування: дорослим по 1 столовій ложці на день під час їжі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.

Не є ліками.

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.6864.6.05 від 22.06.2005

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.

СКЛАД:

лецитін, вміст фосфоліпідів 93%

Відео про лецетін від Арт Лайф

Лецитін – харчування для Вашої нервової системи!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Лецитін”

There are no reviews yet.

X