, , , , , , , , , , , , ,

Напій Неоколлагена Артро


Напій Неоколлагена – спеціально розроблений напій для людей з підвищеним навантаженням на зв’язковий апарат і суглоби. Містить гідролізат колагену, який робить еластичними зв’язки, зміцнює суглобові сумки, а так само надає еластичність нігтям і волоссю.

588.00

Купить в один клик

Напій неоколлагенаАртро – опис, ціна, відгуки | Артлайф

Напій неоколлагена – високоефективний напій з високим вмістом гідролізату колагену сприяє зміцненню сполучної тканини, покращує рухливість суглобів і зв’язок.
Продукт буде незамінний в раціоні людей, що активно займаються спортом або важкою фізичною роботою, людей з надмірною масою тіла, а також для профілактики вікових змін суглобів. Рідка форма продукту забезпечує більш швидке і ефективне вплив і засвоєння біологічно активних речовин.
• Колаген – це унікальний за амінокислотним складом білок, який є будівельним матеріалом для зв’язок, сухожиль, суглобів нашого організму, забезпечує міцність і еластичність тканин і органів. Колаген є каталізатором у процесі синтезу білків, від якого залежить здатність організму відновлювати свої ресурси.
З віком здатність організму природним чином виробляти свій колаген сповільнюється, і це стає очевидним станом шкіри, хворобливих відчуттів в суглобах, загального занепаду сил. При прогресуючому дефіциті колагену виникають серйозні проблеми опорно-рухової системи: підвищена ламкість кісток, остеопороз, захворювання суглобів, артрити і артроз. Також погіршується стан шкіри: вона втрачає свою еластичність, стає збезводненої і менш пружною.
Сам білок колаген погано засвоюється, тому для його використання в харчових продуктах і БАД була розроблена спеціальна форма – гідролізат колагену. При ферментативному гідролізі колагену його молекула розщеплюється і стає більш активною і биодоступной.
1 порція напою містить добову дозу колагену (5 г)!
Основу напою неоколлагена Артро становить гідролізат колагену – збалансована форма білка колагену, ідентична за своїми параметрами складом клітин сполучної тканини. Гідролізат колагену нормалізує обмін і активізує вироблення фізіологічного типу колагену, прискорює процеси загоєння хрящової тканини, збільшує щільність кісткової тканини, покращує живлення і сприяє відновленню сполучної тканини. Оригінальна технологія гідролізу колагену дозволяє зберегти всі амінокислоти колагену в природному співвідношенні, а значить, забезпечує ефективність продукту, його максимальне засвоєння і проникнення.
До складу неоколлагена Артро також входять:
• Кальцій, який складає основу кісткової тканини і активізує діяльність найважливіших ферментів.
• Аргінін, що сприяє поліпшенню кровотоку в м’язах і збільшує швидкість відновлення пошкодженої кісткової тканини.
• Вітаміни, які забезпечують правильний синтез колагену і кальцію.
Неоколлагена Артро сприяє:
• зміцненню опорно-рухового апарату
• зміцненню структури сполучної тканини
• регенерації хрящових поверхонь
• збереженню рухливості суглобів
Неоколлагена Артро рекомендується:
• При інтенсивних заняттях спортом
• При важкій фізичній роботі
• При сидячій роботі
• При надмірній масі тіла
• У літньому віці
В 1 порції напою міститься 5000 мг гідролізату колагену.
Напій неоколлагена є джерелом гідролізату колагену, кальцію, аргініну і вітамінів, необхідних для зміцнення кісток і суглобів.
Спосіб приготування: Ретельно розмішати. Дати постояти 5 хвилин – до повного розчинення компонентів. Вжити відразу після приготування. Для приготування краще скористатися шейкером. Після розтину продукт зберігати не більше місяця. Для збереження продукту при приготуванні напою використовувати чисту суху ложку.
СКЛАД:
гідролізат колагену, фруктоза, лактат кальцію (кальцій), L-аргінін, харчове волокно «цитра – Фай», мальтодекстрин, ароматизатор ідентичний натуральному «Апельсин», лимонна кислота, екстракт шипшини, аскорбінова кислота (Вітамін С), сукралоза, токоферолу ацетат ( Вітамін Е), рибофлавін (вітамін В2), вітамін D.
Напій неоколлагена – профілактика змін Вашого зв’язкового апарату!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Напій Неоколлагена Артро”

There are no reviews yet.

X