, , , , , , , ,

Новомегін


Новомегін – біологічно активний комплекс природного походження, який покликаний боротися з атеросклеротичними бляшками в судинах. Цей препарат не тільки зміцнює і очищає серцево судинну систему, але і є кращим джерелом поповнення незамінних жирних кислот, які благотворно впливають на відновлення організму в цілому.

362.00

Купить в один клик

Новомегін – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Новомегін – це продукт, отриманий з високоякісного риб’ячого жиру гренландського лосося і лляної олії, служить джерелом необхідних омега-3 кислот.

У складі БАД присутній дигідрокверцетин. Як речовина, що відноситься до групи вітаміну Р, він зменшує проникність і ламкість капілярів, внаслідок чого поліпшується кровопостачання і нормалізуються функції органів і тканин. За антиоксидантної активності дигідрокверцетин перевершує широко відомий антиоксидант вітамін Е в 11,5 рази.

Особливість нової формули БАД Новомегін в тому, що дігідрокверцітін представлений в липосомальной формі. Ліпосоми сприяють збереженню омега-3 жирних кислот від окислення і покращують всмоктування з кишечника при прийомі всередину.

Доповнює дію дигидрокверцетину вітамін Е, який також забезпечує стабільність препарату, сприяючи збереженню омега-3 ПНЖК від окислення. Як антиоксидант, вітамін Е захищає судини від атеросклерозу, забезпечуючи поряд з дигидрокверцетином і омега-3, потрійну протекцію серцево-судинної системи.

Селен, що доповнює вітамін Е в якості ефективного антиоксиданту, запобігає окисленню альфа-токоферолу. Також селен виконує важливу функцію в реалізації антиоксидантного захисту організму, надаючи активуючий вплив на ферментативні системи.

В БАД Новомегін селен представлений у вигляді органічної сполуки – селексена. Основною якістю селексена є дуже мала токсичність порівняно з неорганічним селеном і здатність утворювати депо в організмі, це забезпечує дозоване і своєчасне вивільнення селену в організмі в тих випадках, коли це необхідно (стреси, гострі респіраторні захворювання і т.д.).

Селен бере активну участь у регулюванні функціонального стану щитовидної залози, підвищуючи активність основних гормонів.

Ліпоєва кислота. За сучасною номенклатурою альфа-ліпоєва кислота відноситься до вітаміноподібних з’єднаннь. Унікальні властивості дозволяють їй брати участь у ряді важливих біохімічних реакцій. Володіючи гідрофобними властивостями, добре проникає через різні біологічні мембрани. Відіграє важливу роль у забезпеченні нормального енергетичного обміну, запобігає перетворенню надлишку харчових вуглеводів в жир. Має антиатерогенні, антиоксидантні, антитоксичні дії. Антитоксичну дію відносно важких металів (ртуть, свинець) викликано здатністю пов’язувати ці метали. Ліпоєва кислота – хороший антиагрегант, вона оберігає від утворення тромбів.

Показання:

  • атеросклероз,
  • гіпертонічна хвороба,
  • артрит,
  • депресивні стани,
  • синдром хронічної втоми,
  • підвищені фізичні та розумові навантаження,
  • вегето-судинна дистонія,
  • постінфарктний стан,
  • хвороби печінки та підшлункової залози,
  • захворювання шкіри.

Форма випуску: капсули масою 1,62 м

Область застосування: біологічно активна добавка до їжі Новомегін рекомендується в якості додаткового джерела поліненасичених жирних кислот омега-3 (ейкозапентаєнової, докозогексаенової, альфа-ліноленової кислот), селену, джерела ліпоєвої кислоти дигидрокверцетина.

Рекомендації щодо застосування: дорослим, по 1 капсулі на день, під час прийому їжі. Тривалість прийому 1 місяць.

Не є ліками.

Прийом 1 капсули (рекомендована добова доза) забезпечить надходження:

Найменування

мг

% Від РСП

Ейкозапентаєнова кислота

90

35

Докозогексаеновая кислота

60

Альфа-ліноленова кислота

200

Ліпоєва кислота

9,0

30

Дигідрокверцетин

7,5

30

Вітамін Е

3,0

30

Селен

0,01

15

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування груддю. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Дата виготовлення: номер партії і дату випуску см. На упаковці.
Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 ºС.

ТУ 9197-279-12424308-10
Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.11.3.У.2735.4.10 від 27.04.2010
Виробник (організація, уповноважена приймати претензії від споживача):

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001, ISО 22000 і GMP

СКЛАД:

риб’ячий жир, лляна олія, ліпосоми з дигидрокверцетина (лецитин, дігідрокверцітін), ліпоєва кислота, вітамін Е, селексен.
Допоміжні речовини: мальтодекстрин, діоксид кремнію, антиоксидант GRINDOX 109.

Відео про Новомегін від Арт Лайф

Новомегін – кращий засіб для оновлення організму!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Новомегін”

There are no reviews yet.

X