Олеопрен Гепа – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Олеопрен Гепа – комплекс для корекції роботи печінки і поліпшення її фізіологічного стану, в складі якого вперше об’єднані полипренолов ялиці сибірської, силімарин і есенціальні фосфоліпіди.

Стрімке зростання захворювань печінки пов’язаний з такими факторами сучасного життя, як тривале застосування лікарських препаратів, вірусні інфекції, стреси, надмірне споживання гострої і жирної їжі, шкідливі звички (алкоголь, куріння) і забруднення навколишнього середовища. Основну тканину печінки складають особливі клітини – гепатоцити, які в першу чергу схильні до раптових токсичного впливу на організм і є об’єктом безпосереднього ураження з боку вірусів гепатиту.

Ялиця сибірська – одне з найдавніших рослин на землі, що володіє високою стійкістю до зовнішніх впливів і здатність до відновлення. В результаті складної багатоступінчастої екстракції ялиці отримують особливі речовини – полипреноли. Механізм дії полипренолов полягає в тому, що вони є попередниками транспортного липида людини – доліхол, що грає важливу роль в захисті клітинних мембран і енергообміну. Дефіцит доліхол спостерігається при хронічних запальних і дегенеративних захворюваннях. Будучи джерелом доліхол, поліпренолистімуліруют регенерацію гепатоцитів, направляючи відновлення тканин по правильному, фізіологічному шляху, тим самим покращуючи роботу печінки і організму в цілому.

Використання силімарину, вітаміну Е (токоферолу ацетату) і фосфоліпідів підсилює дію полипренолов і сприяють точному впливу комплексу на гепатобіліарну сістему.Фосфоліпіди сприяють поліпшенню структури мембран клітини і покращують біохімічні показники функцій печінки. Силімарин івітамін Е взаємодіють з вільними радикалами в тканини печінки і переводять їх в менш небезпечні сполуки, гальмують проникнення в клітину токсичних речовин. Крім того, вітамін Е включається в метаболізм доліхол і необхідний для нормального функціонування транспортної ланцюга по переміщенню вільних радикалів. Недолік токоферолу може спричинити порушення роботи цього ланцюга і виникнення молекулярно-деструктивних процесів в патогенезі багатьох захворювань, в тому числі печінки.

Показання до застосування:

  • щоденна підтримка і захист печінки;
  • гепатити А, В, С;
  • дистрофія печінки;
  • токсичне ураження печінки (алкогольними, наркотичними речовинами та іншими печінковими отрутами);
  • після перенесених операцій на печінці;
  • фіброз печінки різної етіології;
  • цироз печінки (спільно з медикаментозним лікуванням).

 

Область застосування: Олеопрен Гепа рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі, додаткове джерело вітаміну Е, джерела полипренолов, флаволігнанів (силімарину).
Спосіб застосування: приймати дорослим по 1-2 капсули в день під час їжі. Тривалість прийому 1 місяць.

Прийом 2 капсул (рекомендована добова доза) забезпечить надходження:

Найменування     мг      % от РСП  
вітамін Е    15         100  
полипренолов    10       100
флаволігнани (силімарин)    30       100

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, годування груддю. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Свідоцтво про державну реєстрацію №RU.77.99.11.003.Е.009443.06.12 від 13.06.2012
ТУ 9197-336-12424308-12

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25ºС

Біологічно активна добавка до їжі. Не є ліками.

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001, ISО 22000 і GMP.
СКЛАД:

лецитин, силімарин, вітамін Е (токоферолу ацетат), полипренолов.

Допоміжні речовини: олія соняшникова, антиоксидант «Гріндокс».

Детальніше про препарат Олеопрен Гепа можна дізнатися зі статті “Олеопрен Гепа – Ваша печінка здорова!”

Відео про Олеопрен Гепа від Арт Лайф

Олеопрен Гепа – щоденна підтримка печінки!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Олеопрен ГЕПА”

There are no reviews yet.

X