, , ,

Олеопрен Гепа – Oleopren gepa IND


731.00грн

Купить в один клик

Олеопрен Гепа – інноваційний натуральний комплекс для відновлення клітин печінки, профілактики її захворювань і порушень роботи.

Склад 1 таблетки комплексу (мг):

  • рідкий лецитин з вмістом 100 мг фосфоліпідів 167
  • екстракт розторопші з вмістом 15 мг флаволіганов 18,75
  • полипренолов 6,7
  • вітамін Е 7,5

Основні компоненти:
Силімарин і ессенціальние фосфоліпіди захищають і відновлюють структуру печінки на клітинному рівні. Мають протизапальну, антиоксидантну та протиалергічну дію.
Лецитин бере участь у формуванні клітинних мембран, перешкоджає проникненню в тканини вільних радикалів. Він стимулює вироблення жовчі, допомагає контролювати рівень холестерину.
Екстракт сибірської ялиці є природним джерелом полипренолов, які оптимізують внутрішньоклітинні обмінні процеси, допомагають налагодити клітинне дихання, відновлюють структуру тканини. Вони здатні компенсувати недолік доліхол, у випадках важких патологій.
Регулярне надходження в організм даних компонентів в поєднанні з вітаміном Епоможет відмовитися від синтетичних препаратів при цирозі печінки.
Комплекс діє системно, допомагаючи налагодити вуглеводний обмін. Оптимізуючи обмін речовин, Олеопрен Гепа допомагає вирішити проблему зайвої ваги, а також уповільнити процеси старіння на клітинному рівні.

Показання до застосування:

Застосовується як натуральний препарат при цирозі печінки, жировий гепатоз. У комплексі містяться кращі гепатопротектори, які забезпечують швидке відновлення печінки після отруєнь, операцій і травм.
В процесі лікування алкогольної залежності також показаний Олеопрен. З ним швидше нівелюються наслідки алкогольної інтоксикації, зменшується тяга до подальшого вживання спиртовмісних напоїв.
Препарат ефективний у комплексній терапії гепатитів, фіброзі і дистрофії печінки.
Для лікування опісторхозу також ефективний Олеопрен.

Спосіб застосування:
Олеопрен Гепа потрібно приймати дорослим по 2 капсули 2 рази на день, з їжею.
Курс прийому не менше 1 місяця.
Дозування і тривалість курсу підбирається в індивідуальному порядку, після консультації з кваліфікованим фахівцем.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Олеопрен Гепа – Oleopren gepa IND”

There are no reviews yet.

X