, , , , , , , ,

Пробінорм


Пробінорм – це унікальний препарат у допомозі при лікуванні дисбактеріозів, відновленні мікрофлори кишечника після антибіотикотерапії, поліпшенні роботи шлунково кишкового тракту і багатьох інших порушень. Капсули препарату розроблені таким чином, що біфідобактерії та лактобактерії, що міститься в них не гинуть в шлунку, а потрапляють прямо в ціль.

338.00

Купить в один клик

Пробінорм – опис, ціна, відгук | Арт Лайф

Біокомплекс Пробінорм відновлює баланс мікрофлори в кишечнику.

Препарат Пробінорм відновлює баланс мікрофлори в кишечнику, є профілактичним засобом з дисбактеріозом і його подальшими клінічними проявами.

Людина живе, адаптується до несприятливого впливу навколишнього середовища (вірніше, окремими факторами), таким же чином відбуваються зміни всередині людини, тобто змінюється організм, змінюється і мікрофлора. Тому порушення флори можливі не тільки у людей хворих кишковими захворюваннями, але й при хворобах органів, шкіри, що само собою впливає на вибір засобів для терапії.

У комплексі Прібінорм міститься субстанція корисних для організму бактеріальних культур, які допомагають повноцінно функціонувати біосистемі «організм-мікрофлора». Препарат демонструє переваги і розширені можливості сучасних інноваційних технологій, які зосереджені на виробництві бактеріальних препаратів. За допомогою цього комплексного препарату ваш організм стає міцним, мікрофлора нормалізується і всі необхідні процеси протікають, як годиться.

Показання:

  • стан після антибактеріальної терапії та впливу токсинів;
  • дисфункції травлення, порушення всмоктування їжі;
  • знижена кислотність шлункового соку;
  • хронічні захворювання органів травлення;
  • захворювання печінки і жовчовивідних шляхів;
  • В12 – і фолієводефіцитної анемії.

Рекомендація по застосуванню, дозування: приймати дорослим і дітям старше 12 років по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 14 днів. За рекомендацією лікаря тривалість прийому може бути змінена.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Умови зберігання: зберігати при температурі 4 ± 2 0С у сухому, недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 1 рік з дня виготовлення.

Не є ліками.

Свідоцтво про державну реєстрацію 77.99.11.3.У.860.8.04 від 05.08.2004.
ТУ 9383-102-12424308-04

СКЛАД:

Bifidum adolescentis не менше 1х108 КУО / г, Lactobacillus plantarum штам 337D, Lactobacillus acidophilus штам 6 і штам 100 АШ не менше 1х108 КУО / г.
Допоміжні речовини: лактоза, крохмаль, артишок, глюкоза, кальцію трифосфат, параамінобензойна кислота, папаїн, нікотинамід, цистеїн, рибофлавін.

Відео про Пробінорм від Арт Лайф

Приймай «Прібінорм» і мікрофлора буде в порядку.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Пробінорм”

There are no reviews yet.

X