, , , , , , , , , , ,

Тіреобаланс


Тіреобаланс – цей препарат забезпечує системний вплив на метаболізм щитовидної залози, синтез і баланс тиреоїдних гормонів, захист клітин від окисного стресу і вітамінно-мінерального голодування. Він є не тільки джерелом йоду, вітамінів, мікроелементів, але і L-тирозину в оптимально необхідному дозуванні, необхідного для роботи щитовидної залози і синтезу тиреоїдних гормонів.

330.00

Купить в один клик

Тіреобаланс – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Тіреобаланс – це оптимально збалансований склад комплексу, що включає ряд вітамінів і мікроелементів, таких як йод, мідь, тирозин і фолієва кислота. Забезпечує нормальну роботу щитовидної залози.

Найбільшу актуальність ця проблема має в дитячому, підлітковому віці, а також під час вагітності. Хвороба щитовидної залози, це поширена патологія. Але навіть з нею можна жити і вести нормальний спосіб життя. Особливо, коли з’явився препарат тіреобаланс. Цей препарат здатний внести в життя людини вагомі корективи. Завдяки чому? По-перше, наявністю йоду. По-друге, великої кількості вітамінів різних груп. По-третє, завдяки мікроелементам. Кожна з цих особливостей благотворно впливає на щитовидну залозу, а значить і на здоров’я.

Комплекс Тіреобаланс рекомендується для підвищення фізичної і творчої активності, хорошої пам’яті і бадьорості духу.

Тіреобаланс рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі – додаткового джерела йоду, цинку, селену, міді, марганцю, вітамінів А, Е, В1, В2, В3, В6, В9, джерела кобальту, L-тирозину.

Показання:

 • усунення дефіциту йоду в раціоні і підтримку його балансу;
 • реалізація нутритивної підтримки організму іншими мікроелементами, вітамінами і тирозином з метою забезпечення нормального функціонування ЩЗ, синтезу та балансу тиреоїдних гормонів;
 • дисфункція щитовидної залози (субклінічний гіпотиреоз, збільшення розмірів щитовидної залози, дифузний вузловий зоб);
 • активна профілактика і корекція йододефіцитних захворювань і гормональних розладів, пов’язаних з гіпофункцією щитовидної залози (в тому числі, дисгормональних захворювань у жінок – мастопатії, міом, ендометріозу, а також безпліддя);
 • для поліпшення і нормалізації обміну речовин (енергетичного, ліпідного, вуглеводного, мінерального та ін.);
 • комплексна корекція надмірної ваги і ожиріння;
 • підвищені розумові, творчі, психоемоційні і фізичні навантаження, заняття спортом;
 • синдром хронічної втоми та імунної дисфункції, синдром «менеджера», «вигорання», зниження когнітивних функцій (розумової діяльності), відставання у фізичному та інтелектуальному розвитку, наслідки перинатальних травм та ін .;
 • нутритивна підготовка перед вагітністю;
 • прийом лікарських препаратів, захворювання і стани, при яких може розвинутися нестача йоду, вітамінів групи В і антиоксидантів (антибіотики, цитостатики, глюкокортикоїди, саліцилати, хімічні обволікаючі та сорбуючі препарати, променева терапія, хронічна печінкова, ниркова недостатність, гемодіаліз і т.п. );
 • вплив несприятливих екологічних, техногенних, професійних факторів;
 • може застосовуватися в програмах системного немедикаментозного впливу при інфекційних, запальних, аутоімунних, алергічних, онкологічних, серцево-судинно-мозкових захворюваннях, анеміях, патології печінки та ін.

Рекомендації щодо застосування: дорослим, по 1 таблетці на день, під час їжі.

Прийом 1 таблетки (рекомендована добова доза) забезпечить надходження:

Найменування             мг % от РСП
Йод    0,105    70
Цинк      3,0 20
Селен     0,014 20
Мідь      0,2 20
Марганець      0,4 20
Кобальт    0,002 20
Вітамін А      0,2 20
Вітамін Е      2,0 20
Вітамін В1      0,3 20
Вітамін В2     0,36 20
Вітамін В3      4,0
20
Вітамін В6      0,4 20
Вітамін В9     0,04  20
L-тирозин      220  10

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування груддю. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Свідоцтво про державну реєстрацію № RU.77.99.11.003.Е.002019.10.10 від 20.10.10

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001, ISО 22000 і GMP.

Не є ліками.

СКЛАД:

1 таблетка містить: L-тирозин – 220 мг, екстракт котячого кігтя – 20 мг, цинку цитрат – 9,62 мг, токоферолу ацетат – 4 мг, нікотинамід – 4 мг, марганцю аспарагинат – 2,92 мг, ретинолу ацетат – 1, 16 мг, Йодказеїн – 1,07 мг, міді цитрат – 0,57 мг, піридоксину хлорид – 0,4 мг, рибофлавін – 0,36 мг, тіаміну мононітрат – 0,3 мг, ліпосомірований калію йодат – 0,25 мг, селексен – 60 мкг, фолієва кислота – 40 мкг, кобальту аспарагинат – 14 мкг. Допоміжні речовини: крохмаль картопляний, мікрокристалічна целюлоза, тальк, гідроксипропілметилцелюлоза, діоксид титану, тартразин, акуцель, лецитин, гріндокс 109, мальтодекстрин.

Відео про Тіреобаланс від Арт Лайф

Тіреобаланс – подаруй здоров’я своєї щитовидній залозі!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Тіреобаланс”

There are no reviews yet.

X