, , , ,

Хепар Формула


Хепар Формула – це формула здоров’я Вашої печінки. Це композиція з натуральних рослинних екстрактів і фосфоліпідів, яка підтримує відновні процеси в клітинах печінки, прискорює регенерацію тканини печінки після запальних захворювань (гепатити), захищає печінку від несприятливого впливу навколишнього середовища.

245.00грн

Купить в один клик

Хепар Формула – опис, ціна, відгуки | Арт лайф

Основною функцією, яку виконує препарат Хепар Формула є захист харчування відновлення клітин печінки.

Активні речовини екстрактів солянки холмової і розторопші плямистої, що входять в комплекс Хепар формула, захищають і відновлюють клітини печінки. Завдяки дії цих екстрактів комплекс має загоюючу дію, знижує рівень холестерину в крові. Терен кучерявий і артишок, що входять до складу цієї активної композиції, здійснюють профілактику застійних явищ в гепатобіліарній системі, завдяки здатності активувати синтез жовчі і полегшувати її відтік. Важливі для організму фосфоліпіди холін, інозитол і лецитин, укріплюють мембрани клітин печінки, попереджають їх жирову інфільтрацію, перешкоджають розвитку цирозу. Амінокислота метіонін нормалізує обмін холіну та зміцнює процеси білкового обміну в ураженому органі, сприяючи його відновленню. Вітамін В6 регулює протягом усіх ферментативних реакцій і поліпшує енергообмін.

Гепатопротекторний комплекс Хепар формула сприяє нормалізації структури і функції клітин печінки Він ефективний як засіб її комплексного відновлення після перенесених інфекцій, при всіх видах токсичного ураження печінки, а також для профілактики дістрофічекіх змін при контакті з шкідливими або отруйними речовинами.

Показання:

  • токсичні ураження печінки (професійні, лікарські, алкогольні);
  • жировий гепатоз;
  • гострі та хронічні запальні захворювання печінки, цироз печінки;
  • хронічні захворювання жовчного міхура, дискінезії жовчовивідних шляхів;
  • опісторхоз;
  • панкреатити.

Рекомендації щодо застосування, дозування: Хепар формула рекомендована в якості біологічно активної добавки до їжі, додаткового джерела вітаміну В6, флаволігнанів. Хепар формула сприяє поліпшенню функціонального стану печінки і жовчовивідних шляхів, у тому числі при гострих і хронічних запальних процесах.

Ефективність доведена клінічно.

Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі. Прийом 3 таблеток (рекомендована доза) забезпечує надходження флаволігнанів (у перерахунку на силібін) – 4,5 мг – 15% вітамін В6 – 1,8 мг – 90% від добової потреби.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.

Не є ліками.

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.10572.9.05 від 21.09.2005г.
Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.

СКЛАД:

артишок (корінь) – 54 мг, терен кучерявий (чортополох благословенний) – 54 мг, холіну битартрат – 50 мг, інозитол – 50 мг, лецитин – 40 мг, екстракт солянки холмової – 27 мг, L-метіонін – 25 мг, куркума – 10 мг, екстракт розторопші – 6,25 мг, вітамін В6 – 0,6 мг.

Хепар Формула – віднови печінку!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Хепар Формула”

There are no reviews yet.

X