, , , , ,

Холегон


Холегон є глистогінним, протизапальним, детоксикаційним препаратом. Дослідження показують, що екстракт кори осики який входить до складу комплексу обдарований високою опісторхоцидністю. Препарат абсолютно не токсичний, алергії на нього бути не може.

214.00

Купить в один клик

Холегон – опис, ціна, відгуки | Арт Лайф

Холегон є глистогінним, протизапальним, детоксікаційним препаратом від Арт Лайф.

Холегон чинить спазмолітичну дію на сечовивідні шляхи, кишечник, гладкі м’язи жовчних шляхів, допомагає видалити дрібні камені і «пісок» при різних хворобах, у тому числі нирково-кам’яної хвороби. Поліпшується хімічний состав жовчі, її в’язкість, попереджається каменеутворення, посилюється секреція шлункового соку, периферичного кровообігу, усуваються запори і підтримується мікрофлора кишечника.

Біоактивний комплекс Холегон призначений для оздоровлення жовчовидільної системи. Він сприяє нормалізації відтоку жовчі, а також активній дезінфекції жовчовивідних шляхів. Така дія фітокомплексу Холегон обумовлена його інгредієнтами з вираженою спазмолітичню, жовчогінною, бактерицидною, протизапальною і в’яжучою дією. Він ефективний у випадках описторхозу і лямбліозу, при цьому позбавлений небажаних побічних ефектів.

Противоопісторхозна активність екстракту кори осики обумовлена ​​наявністю в її складі фенолглікозідів – похідних салігеніну. Вони здатні проникати через кутикулу гельмінта, руйнувати його структуру і викликати загибель. Протизапальна дія екстракту природних саліцилатів кори осики доповнюється потужною жовчогінною дією безсмертника. Він не просто збільшує секрецію жовчі, але істотно покращує її стан, знижує в ній концентрацію холестерину. Активні речовини безсмертника здійснюють протиглистову і дезинфікуючу дію. Деревій розслаблююче діє на гладку мускулатуру жовчних шляхів і кишечника, збільшує жовчовиділення, зменшує метеоризм. Спазмолітична і легка болезаспокійлива дія валеріани служить додатковим фактором, що полегшує виведення жовчі. Дія листків м’яти перцевої забезпечує природну перистальтику кишечника.

Вхідна в комплекс мікрокристалічна целюлоза (МКЦ) також надає благотворного впливу на перистальтику, покращує травлення. Здатність МКЦ знижувати рівень холестерину і цукру в крові, сорбувати і виводити з організму ендо- та екзотоксини служить додатковим фактором корекції стану жовчовивідної системи.

Показання:

  • дисфункція органів травного тракту і печінки;
  • дискінезії жовчовивідних шляхів (особливо обумовлені наявністю опісторхів або лямблій);
  • гепатити;
  • хронічні холецистити.

Рекомендації щодо застосування, дозування: Холегон рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі – джерела флавоноїдів. Приймати дорослим по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі. Прийом 3 таблеток (рекомендована доза) забезпечує надходження флавоноїдів (у перерахунку на рутин) 10,5 мг – 35% від добової потреби.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів БАД. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі в сухому, недоступному для дітей місці.

Не є ліками.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.10531.9.05 від 20.09.2005г.

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000., НАССР і GMP [/ Інформація]

СКЛАД:

мікрокристалічна целюлоза – 237,5 мг, екстракт кори осики – 100 мг, лист м’яти перцевої – 50 мг, кореневища з корінням валеріани – 50 мг, квіткові кошики цмину піскового – 50 мг, екстракт деревію – 12,5 мг.

Відео про Холегон від Арт Лайф

Поклади в аптечку Холегон – стане радісним весь будинок.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Холегон”

There are no reviews yet.

X