Вірус грипу. Що необхідно знати Leave a comment

Вірус грипу. Що необхідно знати

shutterstock_67066051

Вірус грипу потрапляє в організм людини повітряно-крапельним шляхом, через слизову носа, рота або очей. Вірус дуже стрімко поширюється по всьому організму людини, потрапляючи в нього. Внаслідок токсичної дії вірусу на клітини, а в подальшому її загибелі, з’являється велика кількість токсинів, які викликають симптоми грипу.

На сьогодні грип – дуже небезпечна хвороба. Адже протягом багатьох десятиліть медицина не може приборкати його. Вірус грипу викликає цілі епідемії по всій земній кулі. Гостра дихальна інфекція породжує важкі ускладнення, а також виникають серйозні наслідки захворювання. За даними вчених вірус грипу постійно видозмінюється і провокує великі епідемії.

Вірус грипу – симптоми

Коли людський організм повністю отруєний вірусами, у людини різко піднімається температура, яка супроводжується ознобом, з’являється ломота і біль у всьому тілі, підвищена втома, слабкість, біль у м’язах. Сильна лихоманка може викликати галюцинації та марення. Якщо випадок особливо важкий, то на піку лихоманки можуть виникати підшкірні крововиливи і носові кровотечі. Стан людини різко погіршується. Далі, у хворого пропадає апетит, з’являється кашель, нежить, почервоніння в горлі. Симптоми вірусу грипу можуть проявлятися у кожної людини, незалежно від його віку.

Але сам по собі грип не небезпечний. Найстрашніше в цьому захворюванні – це ускладнення. Найбільш поширені ускладнення:

  • Захворювання центральної нервової системи;
  • Запалення м’язів (міозит);
  • Гайморити;
  • Отити;
  • Ревматоїдний поліартрит;
  • Пневмонія (вірусна, бактеріальна).

Важкі ускладнення в деяких випадках можуть привести до летального результату. Тому, щоб не допустити цього при перших симптому, нездужанні, краще звернутися за консультацією до лікаря. Досвідчений фахівець зможе поставити точний діагноз і призначити комплексне лікування. Запускати таке захворювання як грип не можна, тому що загрожує страшними наслідками.

Вірус грипу – лікування і профілактика

Сучасні методи лікування грипу включають в себе противірусні та жарознижувальні препарати, а й імуномодулятори для корекції імунітету людини. Також призначають відхаркувальні, протикашльові медзасоби. Ліки повинні бути призначені лікарем. Також дуже актуальні в період грипової епідемії натуральні фітокомплекси. Парацевтікі можна приймати в складі комплексної терапії, а також в якості профілактичних заходів. Як лікування і профілактики можна використовувати такі натуральні комплекси:

Авірол. Противірусний препарат, який об’єднує в собі натуральні екстракти лікарських трав імуномодулюючої дії. А також амінокислоту лізин, що має сильний противірусний ефект. Завдяки натуральним компонентам фітокомплекс корисний і абсолютно безпечний

ІВЛАКСІН. Жарознижуючий засіб, який призначений для боротьби з вірусною інфекцією. До складу препарату входять тільки натуральні інгредієнти – малина, лопух, екстракт ехінацеї, верба, солодка, мати-й-мачуха, солодка. Всі інгредієнти комплексу мають виражену протизапальну активність і не викликають побічних ефектів.

Пульмоклінз є ефективним засобом для лікування і профілактики захворювань дихальної системи. Біологічно активний препарат володіє муколітичних і антибактеріальну дію. Препаратата виготовлений тільки з натуральних речовин, таких як вітаміни та екстракти рослин.

Цетразін. Рослинний, природний антибіотик, який не має побічних ефектів. Препарат містить п’ять лікарських рослин, цетрария ісландська, Андрографіс, звіробій звичайний, лист евкаліпта і лист волоського горіха. А також склад з прополісу і панкреатину. Цетразін володіє антибактеріальними, противірусними та антитоксичні властивості, не викликає побічних ефектів.

Рудвітол. Препарат ефективно бореться з бактеріальними, вірусними інфекціями. Фитокомплекс містить потрібні вітаміни і мікроелементи, такі як вітамін С, екстракт солодки, ехінацеї пурпурової, цинк і селен. Універсальний препарат не викликає побічної дії і алергічних реакцій і дітей і дорослих.

Супер Шилд Актив. Препарат має противірусну і протигрибковою властивостями. За рахунок компонентного складу препарат знижує ризик простудних та інфекційних захворювань і має виражену протизапальну дію.

Для дітей ефективні в лікуванні та профілактики узвари і льодяники.

Наприклад, Узвар Абітель – це концентрований напій з екстрактом ялиці сибірської і шипшини. Узвар ефективний для профілактики авітамінозів, активно санує дихальні шляхи, а також має гепатопротекторну та протизапальну дію. Узвар Ехінол – імуномодулятор рослинного походження, який забезпечує підтримку організму і імунітету людини. А Льодяники відмінно борються з першими ознаками простудних захворювань (першіння в горлі, сухий кашель, закладеність носа). Смачні помічники при простудних захворюваннях і в профілактичних заходах.

В якості профілактичних заходів необхідно в період епідемії грипу вживати велику кількість вітамінів, а також їжу, до складу якої входить велика кількість білків, жирів. Також не варто забувати про фізичні вправи. Це допоможе не тільки підтримувати здорове тіло, але і відмінну форму. Обов’язково потрібно промивати ніс і горло соляним розчином. В період епідемії намагатися уникати відвідування громадських місць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X