Зима і здоров’я Leave a comment

team-image-4Дана стаття підготовлена ​​лікарем-педіатром вищої категорії Фоменко Світланою Євгенівною. Завідуюча денним стаціонаром дитячої поліклініки міської лікарні №1 м Маріуполь, робочий стаж 22 роки. 13 років застосовує БАК АртЛайф в своїй лікарській практиці.

З настанням зими ми і наші діти, на жаль, починають набагато частіше хворіти – у всякому разі, в країнах з помірним кліматом. Виною тому застуди, які викликають більше двохсот різновидів вірусів.

Захворювання викликають різні респіраторні віруси, в першу чергу, це риновіруси, що обумовлюють до 30-50% випадків у всіх вікових групах.

Віруси грипу викликають 5-15% випадків респіраторних інфекцій, коронаровіруси до 15%, респіраторно-синцитіальних вірус (РСВ), віруси парагрипу, аденовіруси та ентеровіруси зустрічаються значно рідше (<5%).

У 5% пацієнтів виявляється більше двох респіраторних вірусів, а в 20-30% випадків ідентифікувати збудника не вдається.

Чому ми хворіємо взимку?

2_Gayvoronskaya_Yana__shutterstock_122894488.thumbnail_600
Взимку природа завмирає, оскільки стає мало тепла і мало світла. Багатьом з нас здається, що для вірусів зима – це мало не найулюбленіша пора, і вони тільки і чекають її приходу.

Насправді в зимовому повітрі вірусів більше, а навіть менше, ніж в річному. Тільки лише віруси грипу мігрують і потрапляють в країни з помірним кліматом саме в осінньо-зимовий період.

Ми частіше хворіємо взимку просто тому, що самі створюємо умови для частих зустрічей з вірусами.

На вулиці холодно – значить, ми більше часу проводимо в закритих приміщеннях, де концентрація вірусів дійсно підвищена. До того ж через надмірної сухості повітря, викликаної центральним опаленням, слизові оболонки носа перестають виконувати свою функцію першого захисного бар’єру на шляху хвороботворних бактерій, і організм все частіше стає жертвою вірусної атаки.

Дітям протистояти застуд та інфекцій ще складніше, ніж дорослим, оскільки їх імунна система все ще формується, і їх організм, відповідно, більш вразливий і для вірусів, і для переохолоджень.

У дитячих садках і школах діти багато годин знаходяться в контакті зі своїми однолітками, в тому числі з носіями інфекцій. Якщо поруч хтось кашляє або чхає, або просто розмовляє, то здорові діти ризикують заразитися.

Як правильно боротися з вірусними захворюваннями.

shutterstock_712488401
Проблемою є той факт, що практично будь-яка людина вважає себе знавцем лікування ГРВІ, що в кінцевому підсумку призводить до величезного числа помилок і небажаних явищ, які супроводжують терапію.

До теперішнього часу не існує будь-яких чітких рекомендацій, що стосуються фармакотерапії ГРВІ, і для лікування даного захворювання використовуються, як мінімум, сотні препаратів з різних фармакологічних груп.

Лікарських засобів, що застосовуються для лікування ГРВІ з позицій доказової медицини в даний час всього лише дві группипрепаратов, активних у відношенні грипозної інфекції (блокатори М2-каналів, інгібітори нейромінідази) і один засіб проти РСВ.

 • З блокаторів М2-каналів найбільшого поширення набув Ремантадин, активний щодо вірусу грипу А. З лікувальною метою Ремантадин призначається не пізніше 48 годин від появи перших симптомів захворювання у пацієнтів старше 14 років. Рекомендована тривалість терапії становить 3-5 днів.
  Прийом Римантадину в ряді випадків супроводжується небажаними явищами:

нудота, зниження апетиту, дратівливість, порушення концентрації уваги, безсоння.

 • Часто використовуваним засобом для лікування вірусних інфекцій є Арбідол (індуктор ендогенного інтерферону).
 • Нові противірусні препарати – інгібітори нейромінідази (Осельтамівір і занамівір) активні не тільки по відношенню до вірусу грипу А, але і B. Рекомендована тривалість терапії становить 5 днів.

 

Чи може бути використана продукція Арт Лайф в випадках захворювання на ГРВІ та грип,

і коли потрібно починати приймати продукт? Практика показала, що підключення: Арголайф, Абітель, Івлаксiн, Авірол і інших продуктів актуальна на будь-якому етапі вірусного захворювання.

Навіть якщо ви запізнилися на 48 годин – ефект від прийнятих продуктів ви отримаєте протягом перших 18-24 годин у вигляді:

 • нормалізації температури тіла,
 • купірування нежиті,
 • поліпшення загального стану.

Для купірування лихоманки, головного болю та міалгії при ГРВІ широко застосовуються представники групи нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП), які поряд із жарознижувальну дію мають аналгетичну ефектом.

зима

Найбільш безпечним і рекомендованим препаратом є Парацетамол. Рідше (в разі вираженого головного болю або міалгії) може використовуватися Ібупрофен. Застосування ацетилсаліцилової кислоти (Аспірин) має бути обмежена, а у пацієнтів молодше 18 років і зовсім виключено з метою мінімізації ризику розвитку синдрому Рея. Застосування Німесуліду в рамках лікування ГРВІ також не рекомендується, а в педіатричній практиці заборонено.

Всю перераховану вище симптоматику можна купірувати прийомом продукту Арт Лайф “ІВЛАКСІН» -протівовоспалітельний комплекс для активного протистояння інфекції, комплексної терапії та профілактики патологічних станів, пов’язаних з присутністю інфекційного агента.

Ефективний для купірування гострого запалення, що супроводжується підвищенням температури тіла, і запобігання переходу його в хронічну форму. Може бути рекомендований самостійно або в комплексі з фармацевтичними препаратами.

Дуже важливо, що цей продукт безпечний для застосування в дитячому віці, хоча по спектру дії його можна віднести до фіто препаратів, подібним НПЗЗ і салицилатам з фармацевтичної групи, але ризик розвитку синдрому Рея відсутня. ІВЛАКСІН може бути рекомендований з перших годин захворювання, тривалість прийому визначається швидкістю одужання хворого.

Для купірування нежиті використовуються антигістамінні препарати I покоління, які обумовлюють свій ефект за рахунок побічного антихолінергічної дії. До серйозних недоліків даної групи препаратів відносять виражений седативний ефект. Це не дозволяє їх використовувати у соціальноактівних пацієнтів (в числі протипоказань – неприпустимість водіння автомобіля і виконання робіт, що вимагають концентрації уваги).

Арголайф состав, противопоказания, цена, купить, показания«Арголайф» – продукт Арт Лайф, я рекомендую його при нежиті – іони срібла володіють найпотужнішим бактерицидну властивість серед металів. При взаємодії з клітинами мікроорганізмів, іони срібла вбивають більше 500 різновидів патогенних мікробів, вірусів, грибів. Це перевершує можливості найсильніших антибіотиків.

Шкідливі мікроорганізми виробляють стійкість до впливу антибактеріальних препаратів, але абсолютно безсилі проти іонів срібла. І, найголовніше, вони абсолютно нешкідливі для нашого організму.

Використовуючи Арголайф як краплі, ми отримуємо ефект профілактики, а в разі захворювання отримуємо лікувальний ефект. Застосовується мною у пацієнтів з раннього віку.

Одним з частих симптомів ГРВІ є сухий кашель. Необхідно відзначити, що препарати, що містять кодеїн і декстрометорфан, малоефективні для лікування гострого кашлю, що виник на тлі ГРВІ. Більш того, їх застосування не рекомендовано при грипі, особливо на ранніх стадіях захворювання.

Муколитики (Ацетилцистеин, Амброксол) показані тільки при кашлі з відходженням в’язкого мокротиння.

Деякі препарати – Фенірамін і Хлорфенірамін – H1 -гістаміноблокатори, крім антигістамінного. Вони надають протикашльову дію, в основі якого лежить пригнічення кашльового центру. Дані кошти мають виражений седативний ефект. Значить їх застосування повинно бути обмежено у певних категорій хворих (автолюбителі).

На цьому етапі захворювання дуже корисно знання про продукти Арт Лайф. До них відносяться «ІВЛАКСІН», «Абітель» і «терпентинова льодяники», які дуже швидко полюбилися моїм пацієнтам.

Завдяки корисним властивостям евкаліпта, прополісу і живиці, терпентинова льодяники надають місцевий антисептичний ефект в порожнині рота. Терпентинова льодяники – відмінне загальнозміцнюючий і профілактичний засіб при захворюваннях дихальної системи. Полегшують перебіг стоматитів, гінгівітів, пародонтозу, знімають запальні процеси при ангіні, ГРЗ, ГРВІ.

 • Взвар Абитель«Абітель», напевно, самий який призначається мною продукт при вірусних захворюваннях, виготовлений на основі екстракту лапки ялиці сибірської і плодів шипшини з екологічно чистих районів Західного Сибіру.

Цей напій містить природний концентрований комплекс біологічно активних речовин:

 • пихтовой лапки, в тому числі вітаміни А, В, С, Е,
 • флавоноїди,
 • каротиноїди,
 • хлорофіл,
 • фітонциди,
 • мікроелементи,
 • специфічний комплекс рослинних поліфенолів.

Встановлено, що смерековий концентрат стимулює систему кровотворення, підвищує імунітет, має радіозахисними, регенерують. Тому при вживанні Абітель знижується температура тіла, кашель швидше ставати продуктивним, загальний стан поліпшується.

Форма прийому різна: у вигляді крапель, інгаляції через небулайзер, у всередину і у вигляді компресу на грудну клітку.

Комбіновані / мультісімптомних кошти для лікування ГРВІ

Перелік клінічних проявів ГРВІ різноманітний і може проявлятися як загальнийтоксичними синдромом, так і катаральним з ураженням різних рівнів респіраторного тракту.

Для купірування симптомів хвороби можуть цілком виправдано застосовуватися кілька класів лікарських препаратів. Настільки широкий перелік засобів, необхідних для лікування, є просто незручним для пацієнта, тим більше яка веде активний спосіб життя.

Рішенням даної проблеми стало створення комбінованих / мультісімптомних засобів, що дозволяють впливати на основні симптоми вірусної інфекції. У переважній кількості випадків рецептура комбінованих засобів стандартна, містить:

 • жарознижувальний компонент – НПЗП,
 • системний деконгестант,
 • антигістамінні препарати,
 • аскорбінову кислоту.

Деякі препарати містять також протикашльові засоби (Терпінгідрат, Гвайфеназін). При цьому основним недоліком комбінованих препаратів є відсутність у них противірусної дії.

Якщо розглядати можливість призначення мультісімптомних фіто препаратів при вірусних захворюваннях, то ми можемо говорити про продукт Авірол.

АвиролРецептура комплексу:

 • Амінокислота лізин володіє потужним противірусну дію, особливо по відношенню до вірусів, що викликають герпес і гострі респіраторні інфекції.
 • Компоненти рослинного походження посилюють дію амінокислоти лізин і забезпечують активацію всіх систем захисту організму від вірусної інфекції.
 • Ехінацея пурпурна і зелений чай, а також полісахариди гриба шиітаке стимулюють клітини системи імунітету до безпосереднього знищення вірусу.
 • Біофлавоноїди рутин і кверцетин, вітаміни С і Е зменшують проникність капілярної мережі, не тільки перешкоджаючи потраплянню нових вірусів, а й зменшуючи набряк тканин, що проявляється в зниженні сльозотечі і закладеності носа.
 • Екстракт верби містить природні органічні пов’язані саліцилати, які з успіхом борються з такими п
  різнака ураження вірусом, як головний і м’язовий біль, лихоманка.
 • Вітаміни В1, В12, фолієва кислота мають обмінно-регулюючим ефектом і позитивно впливають на процес кровотворення, а також попереджають виснаження клітинних ресурсів противірусного захисту і оберігають тканини організму від гіпоксії, забезпечивши надходження кисню в кожну клітину організму.

Дуже зручний для прийому, так як в одній капсулі знаходиться дієве рішення всіх клінічних проявів. Може застосовуватися в дитячому віці. Ефективний на всіх етапах захворювання.

Антибактеріальні препарати при ГРВІ?

Використання антибіотиків для лікування вірусної інфекції є грубою помилкою. На жаль, часто зустрічається в реальній практиці.

Єдиним показанням до застосування антибактеріальної терапії є розвиток бактеріальних ускладнень вірусної інфекції (гострий середній отит, гострий синусит, постгріппозной пневмонія та ін.) І то тільки в чітко визначених клінічних ситуаціях.

цетразинЗ досвіду застосування Фітобіотики «Цетразін» хочу відзначити швидке поліпшення стану хворого, безпеку препарату, відсутність розвитку бактеріальних ускладнень, так як цетразін володіє антибактеріальними, противірусними властивостями, має протизапальну дію, сприяє зміцненню імунітету.

У періоди сезонних «спалахів» вірусних захворювань мені пригадуються слова викладача кафедри інфекційних хвороб: «Щоб лікувати ГРВІ – потрібно сім днів, якщо не лікувати – пройде за тиждень.»

Я була згодна з цим висловлюванням багато років, поки не познайомилася з Компанією Арт Лайф. Зараз я впевнена, якщо ми будемо готові до зустрічі з будь-яким вірусом, все пройде навіть не починаючись.

Знаючи про продукти Арт Лайф, ми можемо захистити себе і своїх дітей від хвороби. А якщо вірус виявився «спритнішим», то за допомогою перерахованих продуктів здоров’я швидше повернеться в ваш організм.

Про це знаю точно, перевірено особистим досвідом роботи з компанією Арт Лайф протягом 13 років.

Бажаю всім міцного здоров’я, в усі пори року!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X