Гидроксиапатит кальция

Гідроксиапатит кальцію Leave a comment

Гідроксиапатит кальцію

Гидроксиапатит кальция

Гідроксиапатит кальцію є головною неорганічної складової кісток, зубної емалі, дентину. Це природний мінерал, відмінно засвоюється нашим організмом. Купити гідроксиапатит кальцію в складі препаратів для зміцнення кісткової тканини ви зможете прямо на нашому сайті. Однак давайте спочатку з’ясуємо переважне відміну даної речовини від інших кальцийсодержащих солей.

Що являє собою гідроксиапатит кальцію?

У природі гідроксиапатит кальцію зустрічається в гірських породах. Молекулярна формула мінералу Сa10 (PO4) 6 (OH) 2). Його основні складові – кальцій і фосфор – два основні мікроелемента, відповідальні за мінералізацію, цілісність, твердість кісток. Для медичних і косметичних потреб мінерал добувають з морських коралів або кісток великої рогатої худоби.

Де і для чого використовують гідроксиапатит кальцію?

Широке застосування мінерал знайшов в косметології для усунення зморшок, безоперационного ліфтингу або ринопластики. На основі гідроксиапатиту створений широкий асортимент косметичних засобів, що поліпшують структуру і зовнішній вигляд шкіри.

У стоматології його застосовують для відновлення емалі, а в щелепно-лицевої хірургії – для виготовлення імплантатів. Мінерал інтактний, не викликає реакції відторгнення, тому його використання безпечно.

Багато людей приймають препарати, що містять гідроксиапатит, з метою профілактики дефіциту кальцію, деструкції кісткової тканини, для лікування остеопорозу, швидкого відновлення кісток після травм, переломів.

У чому переважне відміну мінералу?

купить гидроксиапатит кальция
Якщо порівняти з іншими солями Ca2 +, гідроксиапатит кальцію більш щадяще діє на організм. Він легше засвоюється, не дратує шлунково-кишковий тракт, його біодоступність у багато разів вище, ніж, наприклад, у карбонату кальцію.

За структурою мінерал ідентичний тому, що знаходиться в наших кістках, утворюючи їх мінеральний матрикс. Співвідношення фосфору і кальцію становить 1: 2. Як відомо, для зміцнення кісток потрібні обидва мікроелементи, тому приймати їх окремо неефективно.

На жаль, більшість препаратів на українському ринку (Кальцій D3 Нікомед, Кальцій-Актив, Натекаль D3 і інші) містять карбонат кальцію, в складі якого зовсім немає фосфору. Це негативно впливає на засвоєння Ca2 +, кальцій-фосфорний обмін і на кісткову систему в цілому. До того ж, біодоступність карбонату кальцію набагато нижче, а засвоюватися він може лише у спекотних і нормальної кислотності.

Гідроксиапатит всмоктується кишечником при будь-якої кислотності шлункового соку, а його виведення нирками зведено до мінімуму. Це додатковий плюс, оскільки осідання Ca2 + в нирках часто викликає розвиток сечокам’яної хвороби.

Крім індивідуальної нестерпності, препарати на основі гідроксиапатиту не мають протипоказань і побічних ефектів.

Де можна купити гідроксиапатит кальцію?

Кальцимакс

Як ми вже сказали, переважна більшість кальцийсодержащих препаратів в Україні складаються з карбонату кальцію. Однак купити гідроксиапатит кальцію все-таки можна.

Препарат Кальцімакс, крім гідроксиапатиту кальцію, містить масу інших, необхідних для засвоєння кальцію, мікроелементів (магній, цинк, марганець, кремній). До складу препарату також входить вітамін D і хондроітінсульфати.

Кальцімакс є відмінним джерелом гідроксиапатиту, забезпечує міцність кісток, служить для профілактики і лікування остеопорозу. Препарат варто приймати для ліквідації дефіциту кальцію.

Купити гідроксиапатит кальцію в складі Кальцімакс Ви можете прямо у нас на сайті!

Купити гідроксиапатит кальцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X